Wysokoobrotowe frezarki CNC DATRON na targach STOM

Wysokoobrotowe frezarki CNC DATRON na targach STOM RoTec

Wysokoobrotowe frezarki CNC DATRON przekonują przede wszystkim lekką i kompaktową konstrukcją. Dzięki frezarce DATRON zyskujesz maksymalną przestrzeń roboczą w stosunku do wymaganej powierzchni i prawdziwego eksperta, jeśli chodzi o uzyskanie precyzyjnych, pozbawionych dodatkowej obróbki detali, zwłaszcza wykonanych z lekkich materiałów, takich jak aluminium, metale nieszlachetne, drewno, tworzywa sztuczne lub kompozyty.

Model DATRON neo został specjalnie zaprojektowany i zbudowany, aby zapewnić łatwy dostęp do szybkiego frezowania. Ten system Plug-and-Play wyposażony jest w DATRON next, który zapewnia pełną kontrolę nad frezowaniem 3-osiowym bez konieczności posiadania wieloletniego doświadczenia jako mechanik. Ergonomiczny dostęp do obszaru roboczego pozwala na szybkie i bezpieczne ustawienie obrabianych elementów. Dzięki interfejsowi przypominającemu smartfon (ekran dotykowy) szybka i precyzyjna obróbka jest dosłownie na wyciągnięcie ręki!

Wyłącznym przedstawicielem firmy DATRON na terenie Polski została właśnie firma RoTec Polska, która wystawia się na targach STOM w hali A, nr stoiska 42. 

Źródło: RoTec

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę