Zbliżają się największe w historii targi STOM

Zbliżają się największe w historii targi STOM Targi Kielce

Cykl branżowych wydarzeń spod znaku STOM, który odbywa się w kieleckim ośrodku tradycyjnie w pierwszym kwartale każdego roku, notuje kolejne rekordy. W 2024 r. Przemysłowa Wiosna będzie największa w historii. Powierzchnia wystawiennicza targów urosła aż o 10% w stosunku do minionej edycji.

Dwa miesiące przed rozpoczęciem Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce wydarzenie zapowiada się imponująco – ekspozycja zajmie nie tylko wszystkie hale kieleckiego ośrodka, ale także dodatkowo wybudowaną halę tymczasową. Jest to rozwiązanie stosowane w Kielcach już podczas innych wydarzeń. Od wielu lat wystawcy mogą korzystać z dodatkowej powierzchni podczas Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH, w 2023 r. takie samo rozwiązanie zostało zaproponowane firmom prezentującym się podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego i spotkało się z aprobatą.

Zbliżają się największe w historii targi STOM zdjęcie w treści artykułu

Z czego wynika tak duże zainteresowanie Przemysłową Wiosną? Wystawcy niezmiennie od lat podkreślają jako główną zaletę tego wydarzenia doskonały dobór zwiedzających. W Kielcach toczą się konkretne biznesowe rozmowy, często kończące się nawet kontraktami. Czego oprócz biznesowych rozmów mogą oczekiwać goście targów STOM?

Salon Technologii Obróbki Metali słynie z dynamiki prezentacji. Nie inaczej będzie w tym roku. Prezentacje nowoczesnych maszyn CNC, obrabiarek i frezarek, prezentacje urządzeń do formowania i obróbki blach, pokazy cięcia metali, laserów i technologii laserowych, pokazy spawalnicze oraz robotów przemysłowych, pokazy drukarek 3D – to tylko kilka przykładów tego co będzie się działo w halach kieleckiego ośrodka. Niezwykłej dynamice towarzyszyć będą spotkania merytoryczne. Jedno z nich zorganizuje Polska Unia Metrologiczna i będzie ono zatytułowane „Inteligentne rozwiązania metrologiczne dla przemysłu przyszłości x.0”.

Zbliżają się największe w historii targi STOM zdjęcie w treści artykułu

Warto już dziś zarezerwować termin od 19 do 22 marca. STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER, STOM-ROBOTICS, STOM-FIX, COTROL-STOM, KIELCE FLUID-POWER, EXPO-SURFACE, SPAWALNICTWO, DNI DRUKU 3D, TARGI TEiA oraz WIRTOPROCESY czekają.

Źródło: Targi Kielce

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę