Przemysłowa Wiosna – pierwsza zapowiedź kolejnej edycji

Przemysłowa Wiosna – już wkrótce kolejna edycja Targi Kielce

Salon Technologii Obróbki Metali wraz ze wszystkimi wydarzeniami towarzyszącymi okazał się w 2023 r. pełnym sukcesem. Zespół pracujący przy organizacji Przemysłowej Wiosny już pracuje nad tym, aby edycja 2024 była jeszcze lepsza.

Targi spod znaku STOM w 2023 r. były absolutnie rewelacyjne, a świadczą o tym nie tylko liczby. Chociaż te oczywiście muszą robić wrażenie - zajęte wszystkie hale kieleckiego ośrodka, niemal 600 wystawców, oraz 19 tysięcy zwiedzających. Dodatkowo wszyscy, którzy odwiedzili Targi STOM w latach poprzednich zgodnie twierdzili, że tylu pracujących maszyn w Targach Kielce jeszcze nigdy nie było. Nie brakowało także bardzo konkretnych biznesowych rozmów. Kolejna okazja na takie spotkania w Targach Kielce od 19 do 22 marca 2024 r..
 
Na Targi STOM wróciliśmy po trzech latach przerwy pandemicznej. I to była bardzo dobra decyzja, aby znów się tutaj pojawić.  Jesteśmy bardzo zadowoleni z tegorocznej edycji. Odwiedziły nas setki klientów, więc mamy nadzieję, że targi przełożą się na lepszą sprzedaż. Choć dla nas, jako największej firmy dystrybucyjnej z branży CNC, niezwykle ważne są także relacje z klientem. A tutaj mamy możliwość nie tylko pokazania oferty, ale także przekazania informacji o nowych technologiach i rozwiązaniach – tak Kamil Dolata z firmy Abplanalp podsumowywał Przemysłową Wiosnę 2023.

Do kogo adresowany jest przemysłowy cykl kieleckiego ośrodka? Śmiało można powiedzieć, że do przedstawicieli niemal każdej branży, w której pojawiają się maszyny, narzędzia, pomiary, lasery, prototypowanie i wiele więcej. 

W Przemysłowej Wiośnie w Kielcach uczestniczymy już od wielu lat. Dla nas targi w Kielcach zawsze są bowiem bardzo owocne, zawsze odwiedza nas mnóstwo zdecydowanych i konkretnych klientów i bardzo dużo nowych firm, do których wcześniej nie mieliśmy dostępu. Nie zdarzyły się jeszcze targi w Kielcach, po których nie byłoby jakiegoś sprzedażowego sukcesu. Jeśli chodzi o organizację, to cały proces montażu i demontażu przebiega zawsze bardzo sprawnie ze względu na dobrą współpracę z poszczególnymi ekipami organizatora. Każdy problem czy prośba są od ręki załatwiane – gładko, sprawnie i płynnie – taką opinię o wydarzeniu przedstawił Dawid Szotek, DIG Świtała.

Czego oprócz biznesowych rozmów mogą oczekiwać goście Targów STOM? Salon Technologii Obróbki Metali słynie z dynamiki prezentacji. Nie inaczej będzie  w tym roku. Prezentacje nowoczesnych maszyn CNC, obrabiarek i frezarek, prezentacje urządzeń do formowania i obróbki blach, pokazy cięcia metali, laserów i technologii laserowych, pokazy spawalnicze oraz robotów przemysłowych, pokazy drukarek 3D – to tylko kilka przykładów tego co będzie się działo w halach kieleckiego ośrodka. Niezwykłej dynamice towarzyszyć będą spotkania merytoryczne. 

Źródło: Targi Kielce

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę