X3 FastMig: Spawarka przemysłowa nowej generacji

X3 FastMig: Spawarka przemysłowa nowej generacji Kemppi

Firma Kemppi przedstawia X3 FastMig — nowe urządzenie do spawania MIG/MAG stworzone specjalnie z myślą o ciężkiej pracy w trudnych warunkach.

Kemppi wprowadza na rynek nowe, zaawansowane urządzenia spawalnicze MIG/MAG wyróżniające się prostotą obsługi. Prądy spawania 420 A (wersja synergiczna) i 450 A (wersja z pulsacją) w cyklu pracy 60% sprawiają, że X3 FastMig świetnie sobie poradzi w intensywnym spawaniu przemysłowym. To wytrzymałe urządzenie z wydzielonym podajnikiem i z prostymi oraz precyzyjnymi elementami sterującymi.

Nowy interfejs użytkownika z ikonami przyspiesza pracę dzięki szybkiej konfiguracji i łatwemu wybieraniu parametrów. X3 FastMig zapewnia natychmiastową kontrolę nad kluczowymi funkcjami, pozwalając łatwo i szybko wykonywać wysokiej jakości złącza spawane. X3 FastMig obsługuje nie tylko synergiczne i pulsacyjne spawanie metodą MIG/MAG, ale również proces MMA i elektrożłobienie.

System X3 FastMig może zawierać jedno z czterech źródeł prądu do spawania synergicznego i/lub pulsacyjnego — dwa chłodzone gazem i dwa cieczą. W modelach chłodzonych cieczą, chłodnica jest zintegrowana ze źródłme prądu. Wszystkie źródła mają fabrycznie zainstalowane programy spawania - 42 w przypadku wersji synergicznych oraz 67 w przypadku wersji z pulsacją.

Źródło: Kemppi

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 11–12/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę