XX Seminarium „Nowoczesne trendy w obróbce cieplnej”

Seco/Warwick
Reklama
Reklama

Seminarium Szkoleniowe SECO/WARWICK to jubileuszowa edycja, skupiona wokół innowacyjności w branży obróbki cieplnej. Ciekawi goście, inżynierowie praktycy, autorytety branżowe i starannie wyselekcjonowane treści to gwarancja wysokiego poziomu merytorycznego i unikatowa wartość networkingowa. 

13+ powodów, dla których warto wziąć udział
Tematyka Seminarium Szkoleniowego SECO/WARWICK skupia się na koncepcji Industry 4.0 i nowych wyzwaniach jakościowych, jakie stawia obecny postęp technologiczny. Nie zabraknie porad i wskazówek dotyczących najbardziej efektywnych metod wykorzystania najnowszych technologii do optymalizacji procesów produkcji.

Trzydniowe Seminarium Szkoleniowe to aż 13 prelekcji o nowych wyzwaniach jakościowych, efektywnych procesach produkcji, rozwoju rynku i najnowocześniejszych technologiach. Zwieńczeniem pierwszego dnia konferencji będzie uroczysta kolacja, dająca możliwość integracji i wymiany doświadczeń.

Kolejny dzień Seminarium Szkoleniowego poświęcony będzie m.in. zagadnieniom obróbki cieplnej 4.0, doświadczeniom wdrożeniowym oraz sposobom zwiększenia efektywności linii produkcyjnych.

Reklama

Jubileuszowa = wyjątkowa | Open Day
Tegoroczna, jubileuszowa edycja to możliwość zajrzenia za kulisy firmy i zobaczenia, jak projektowane są innowacyjne rozwiązania. To szczególna okazja, by obejrzeć ekspozycję jednego z okazałych produktów firmy. Zaprezentowana zostanie linia, uruchomione procesy, będzie można zobaczyć na żywo, jak technologie firmy przenoszą obrabiane termicznie komponenty w nowy wymiar najwyższej jakości.

Przyjdź i przekonaj się, co sprawia, że wiodący producenci zaufali i wybrali produkty Seco/Warwick. Bądź częścią wyjątkowej platformy łączącej światy biznesu i nauki. Odkryj nowe trendy. Zarejestruj się już dziś!

Seminarium odbędzie się w dniach 12-14 września 2017 w hotelu Remes Sport & SPA w Opalenicy.

Szczegóły na www.secowarwick.pl w zakładce Seminarium.

Źródło: SECO/WARWICK

Powiązane firmy

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama