Za nami rekordowa edycja targów ITM Polska

MM
Reklama
Reklama

Liczby mówią same za siebie. Blisko 1000 wystawców i firm reprezentowanych z 27 krajów, 17 893 zwiedzających. W ciągu czterech dni targów można było zobaczyć najnowocześniejsze maszyny, innowacyjne rozwiązania implementowane na grunt przemysłu oraz spotkać tuzy polskiej i światowej branży przemysłowej.

Organizatorzy targów ITM z zadowoleniem podsumowali tegoroczną edycję targów: Serdecznie dziękujemy wszystkim wystawcom, tak licznie przybyłym do Poznania, za przygotowanie arcyciekawych, pełnych innowacyjnych rozwiązań ekspozycji i prezentację produktów najwyższej klasy. Wyrażamy przekonanie, że dzięki Wam targi ITM Polska były dla odwiedzających kuźnią technologicznych inspiracji.

Reklama

Już teraz zapraszają także na kolejną edycję targów ITM, która odbędzie się w dniach 5-8 czerwca 2018 r.

Reklama

Źródło: ITM

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama