Za nami Targi KOMPOZYT-EXPO® 2015

Targi Kompozyt-Expo
Reklama
Reklama

Większa powierzchnia, 10% procent więcej wystawców, 50% wystawców z zagranicy - tak było podczas KOMPOZYT-EXPO® 2015.

Targi KOMPOZYT-EXPO 2015 właśnie przeszły do historii. Organizowane były w dniach 25-26 listopada i tradycyjnie podczas dwóch dni targów zgromadziły mnóstwo osób.

Po raz pierwszy w Polsce w ramach wystawy POLE POSITION EXHIBITION swoimi sukcesami oraz pojazdami pochwalili się najzdolniejsi polscy konstruktorzy bolidów, reprezentujący czołowe uczelnie techniczne w kraju. Podczas targów prezentowano wiele branżowych nowości i innowacyjnych rozwiązań, a najlepsze produkty zostały nagrodzone oryginalnymi statuetkami targów KOMPOZYT-EXPO®. Wydarzeniu towarzyszyły liczne seminaria, warsztaty i prezentacje.

Po raz pierwszy targi KOMPOZYT-EXPO® odbyły się równocześnie z targami 4INSULATION skupiającymi profesjonalistów z branży izolacji przemysłowych i targami EFE poświęconymi istotnym zagadnieniom związanym z efektywnością energetyczną w przemyśle. Ponadto, te ostatnie mogliśmy oglądać w ich premierowej odsłonie. Wydarzeniu towarzyszyła 2. Konferencja HEAT not LOST, a także prezentacje, warsztaty i pokazy montażu rusztowań i prac wysokościowych. Odbyły się również 6. Mistrzostwa Polski Monterów Izolacji Przemysłowych.

Reklama

Nagrody dla najlepszych:

Podczas KOMPOZYT-EXPO® 2015 firmy, które brały udział w wydarzeniu, walczyły w konkursie. Jury pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Jana Chłopka przyznało nagrody w następujących kategoriach:

Reklama

1. W kategorii maszyny i urządzenia do obróbki materiałów kompozytowych:
Nagrodę otrzymała firma CASP SYSTEM Sp. z o.o. za SYSTEM DS-200s SQUIRTER SYSTEM STRUMIENIOWY Producent: ScanMaster Systems, Ltd. oraz firma LYNX POLAND za XERXES CS.

2. W kategorii materiały i surowce do produkcji kompozytów:
Nagrodę otrzymała firma BALTAZAR KOMPOZYTY Sp. z o.o. za GRP MULTI CLEANER Producent: BÜFA COMPOSITE SYSTEMS oraz BÜFA®-VP-442-161012-01-BONDING PASTE 2000 Producent: BÜFA COMPOSITE SYSTEMS GmbH & Co. KG.

3. W kategorii wyroby z materiałów kompozytowych:
Nagrodę otrzymała firma ROMA Sp. z o.o. za KOMPOZYTOWE PRZĘSŁO MOSTOWE.

4. W kategorii technologie wytwarzania materiałów kompozytowych:
Nagrodę otrzymał INSTYTUT ZAAWANSOWANYCH TECHNOLOGII WYTWARZANIA za TECHNOLOGIĘ WYTWARZANIA CERAMICZNYCH MATERIAŁÓW KOMPOZYTOWYCH.

Więcej informacii o targach można znaleźć na oficjalnej stronie organizatora.

MM Magazyn Przemysłowy był partnerem wydarzenia.

Źródło: Materiał organizatora

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama