Zaproszenie na fora technologiczne Makino

Zaproszenie na fora technologiczne Makino Makino

Firma APX Technologie zaprasza do wzięcia udziału w tematycznych forach technologicznych, podczas których zaprezentowane zostaną najwyższej klasy japońskie rozwiązania zastosowane w produktach firmy Makino.

W dniach 23–24 stycznia 2024 r. odbędzie się Międzynarodowe forum matryc i form firmy Makino, na które zaproszeni są przede wszystkim przedstawiciele firm z branży form i matryc.

W dniach 24–25 stycznia 2024 r. odbędzie się natomiast Międzynarodowe forum lotnicze Makino, skierowane przede wszystkim do firm z branży lotniczej.

Spotkania będą nie tylko miejscem prezentacji liderów branżowych, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami z rozwiązaniami firmy Makino. Po prezentacjach będzie również czas na dyskusje z ekspertami z powyższych branż, a ponadto obecni goście będą mieli okazję zapoznać się w showroomie z praktycznymi demonstracjami tych rozwiązań.

Fora technologiczne odbędą się w Kirchheim unter Teck (Niemcy, k/Stuttgartu).

Źródło: APX Technologie

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę