Zbliża się termin przyjmowania zgłoszeń na ITM Polska

ITM
Reklama
Reklama

Już 3 lutego upływa termin na zgłoszenia udziału firm w targach ITM Polska.

Organizator przygotował niżśze ceny powierzchni wystawienniczej dla tych, którzy do 3 lutego 2017 r. zgłoszą chęć udziału w targach. Każdy metr to kilka procent oszczędności, które można zainwestować w rozwój firmy.

Reklama

Dłuższa i bezpłatna PROMOCJA FIRMY

Zgłoszenie uczestnictwa już teraz zagwarantuje firmie wielomiesięczną kampanię promocyjną.

Reklama

Możliwość zdobycia ZŁOTEGO MEDALU MTP

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, którą otrzymują innowacyjne produkty najwyższej jakości. Zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Zdobycie Złotego Medalu jest zatem potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku, na kila miesięcy przed targami, jaki i przez wiele lat po nich.

Prezentacja produktowych NOWOŚCI szerokiemu gronu publiczności

W ubiegłym roku nowości produktowe zobaczyło ponad 17 tysięcy profesjonalnych zwiedzających. Świadczy to o tym, że są one największą atrakcją dla gości targowych. Co edycję przyciągają rzeszę odwiedzających, którzy tylko czekają, aby zobaczyć co w ITM'owej trawie piszczy. To dla nich przemierzają setki kilometrów, by z bliska zobaczyć innowacyjne rozwiązania stosowane w branży.

MIĘDZYNARODOWE TOWARZYSTWO

Blisko 50% wystawców targów ITM Polska to firmy zagraniczne. Austria, Belgia, Chiny, Czechy, Dania, Francja, Holandia, Indie, Niemcy, Szwajcaria, Szwecja, Tajwan, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy - to tylko niektóre z państw reprezentowanych na poznańskich targach.

Możliwości udziału w branżowych SEMINARIACH i WYKŁADACH

ITM Polska to również okazja do uczestnictwa w licznych interesujących panelach dyskusyjnych, seminariach i warsztatach oferowanych przez partnerów i wystawców targów. Pod jednym dachem Międzynarodowych Targów Poznańskich zarówno przedstawiciele biznesu, jak
i nauki mogą rozmawiać, wymieniać się wiedzę i doświadczeniami z zakresu najnowszych osiągnięć przemysłu, panujących trendów czy kierunkach rozwoju branży.

Więcej informacji na temat targów oraz dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowe:

www.itm-polska.pl

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama