Zestaw SpaceMouse Wireless Kit

3Dconnexion
Reklama
Reklama

Firma 3Dconnexion zaprezentowała bezprzewodowe rozwiązanie CAD dla mobilnych stacji roboczych, które zawiera wszystkie niezbędne akcesoria dla inżynierów oraz projektantów.

Nowy zestaw SpaceMouse Wireless Kit to mobilny zestaw dla specjalistów CAD zawierający wszystko, czego potrzebować mogą inżynierowie i projektanci do efektywnej pracy na dwie ręce. Mysz 3D SpaceMouse Wireless w lewej ręce płynnie pozycjonuje model, równocześnie mysz CadMouse Wireless w prawej ręce gładko poruszając się po podkładce CadMouse Pad Compact zaznacza lub tworzy obiekty. Uniwersalny odbiornik USB zapewnia bezprzewodowe połączenie o częstotliwości 2,4 GHz aż pięciu różnym produktom firmy 3Dconnexion w tym samym czasie. W zestawie znajdują się również lekkie i wytrzymałe futerały, które zapewnią ochronę obu urządzeń podczas transportu.

Reklama

Nowy zestaw firmy 3Dconnexion powinien spełniać wszystkie wymagania nowoczesnych inżynierów, którzy oczekują od swoich urządzeń wysokiej wydajności podczas mobilnej pracy nad projektami CAD i 3D.

Zestaw SpaceMouse Wireless Kit jest już dostępny w sprzedaży. Wspiera następujące systemy operacyjne: Microsoft Windows od wersji 7 oraz macOS od wersji 10.10. Cena katalogowa wynosi 199 euro.

Reklama

Źródło: 3Dconnexion

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama