Zmiany we władzach Siemens Polska

Zmiany we władzach Siemens Polska Siemens

Od początku bieżącego roku Katarzyna Halwa, która do tej pory pełniła funkcję CFO Siemens Mobility w Polsce, objęła także stanowisko CFO Siemens Polska. Tym samym będzie lepiej koordynować współpracę między spółkami Siemensa w naszym kraju.

Katarzyna Halwa ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim oraz MBA na Webster University. W Siemensie pracuje od ponad 20 lat, czyli od początku swojej drogi zawodowej. Przez ten czas zdobyła rozległe doświadczenie w obszarze prawa, ekonomii oraz finansów. Zajmowała kierownicze stanowiska w pionie finansowym oraz strategicznym w polskich oddziałach Siemensa, a także w spółkach firmy w Niemczech oraz w Wielkiej Brytanii. W 2018 r. została członkiem zarządu oraz dyrektor finansową w Siemens Mobility

Dziękuję za zaufanie i cieszę się, że na nowym stanowisku będę mogła wykorzystać dotychczasowe doświadczenie biznesowe, a przy okazji rozwinę kolejne kompetencje. Aby sprostać nowym wyzwaniom zawodowym, z pewnością przydatna okaże się wiedza o organizacji, którą zdobyłam przez lata pracy w Siemensie, również w spółkach zagranicznych. Przede mną i przed całym zespołem stoi wiele ambitnych celów, ale mam pewność, że jesteśmy w stanie im sprostać i wzmocnić współpracę między spółkami Siemensa działającymi na polskim rynku – mówi Katarzyna Halwa. 

Tym samym od 1 stycznia 2023 r. w zarządzie Siemens Polska znajdzie się Maciej Zieliński (CEO) oraz Katarzyna Halwa (CFO). Z kolei Zarząd Siemens Mobility stanowią Hubert Meronk (CEO) oraz Katarzyna Halwa (CFO).

Źródło: Siemens

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę