FANUC Polska
FANUC Polska

FANUC Polska

Tadeusza Wendy 2, 52-407 Wrocław, PL

http://www.fanuc.pl

O FIRMIE

Firma FANUC to światowy lider technologii CNC oraz robotyki, który od ponad 60 lat oferuje producentom na całym świecie niezawodne sterowania CNC, roboty przemysłowe oraz wysokowydajne obrabiarki: Robodrill, Robocut oraz Roboshot. Jako niekwestionowany pionier w dziedzinie komputerowego sterowania urządzeń numerycznych (CNC), wciąż udoskonala swoje produkty i wyznacza nowe trendy w rozwoju technologii. Systematyczne, wysokie nakłady na badania i rozwój powodują, że maszyny marki FANUC charakteryzuje niedościgniona szybkość, precyzja i niespotykana w branży efektywność.

W ofercie firmy FANUC są również dostępne produkty wpisujące się w ideę Przemysłu 4.0, tj. FIELD System – rozwiązanie umożliwiające łączenie maszyn i robotów w zdalnie zarządzaną sieć, stałe monitorowanie stanu obrabiarek i robotów przemysłowych w celu analizowania danych z produkcji i optymalizowania jej parametrów, a także prowadzenie diagnostyki prewencyjnej, zapobiegającej nieprzewidzianym przestojom produkcji.

Oferta firmy FANUC

Szeroki wachlarz produktów firmy FANUC z zakresu automatyzacji przemysłowej obejmuje systemy CNC, roboty przemysłowe, pionowe centra obróbki skrawaniem, maszyny do formowania wtryskowego, wycinarki drutowe, napędy i technologie laserowe.

Każdy produkt firmy FANUC został celowo zaprojektowany tak, aby zmaksymalizować wszechstronność i wydajność w obliczu zmieniających się warunków rynkowych. Dzięki szerokiemu wyborowi dodatkowego sprzętu i oprogramowania, rozwiązania FANUC można także dowolnie dostosowywać do własnych potrzeb związanych z automatyzacją zakładów produkcyjnych, nawet w przypadku najbardziej unikatowych procesów.

Zainspirowane japońską filozofią firmy, kładącą nacisk na wydajność, prostotę i niezawodność, produkty FANUC z zakresu automatyzacji przemysłowej składają się z mniejszej liczby części i powstają z zastosowaniem „szczupłej” technologii, dzięki czemu są niezawodne, przewidywalne i łatwe do naprawy. Oferują najwyższą dostępność techniczną na rynku i idealną równowagę między całkowitym kosztem eksploatacji a wydajnością produkcji.