SEW-Eurodrive Polska Sp. z o.o.
SEW-Eurodrive Polska Sp. z o.o.

SEW-Eurodrive Polska Sp. z o.o.

ul. Techniczna 5, 92-518 Łódź, PL

http://www.sew-eurodrive.pl

O FIRMIE

SEW-EURODRIVE jest światowym ekspertem techniki napędowej oraz automatyzacji produkcji. Na świecie działamy od 90, a w Polsce od 25 lat. Oferujemy kompleksową ofertę z takich obszarów jak technika napędowa, nowoczesne rozwiązania do automatyzacji produkcji oraz innowacyjne rozwiązania systemowe MAXOLUTION®. SEW-EURODRIVE to jednak nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również indywidualne podejście, perfekcyjny serwis i szeroka oferta szkoleń, dzięki którym nasi Klienci pozostają konkurencyjni i zdolni do adaptacji wobec szybko zmieniającego się świata, w jakim żyjemy.

Wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z ruchem, napędy SEW są obecne – zgodnie z naszym hasłem „Driving the world”. Niezależnie, czy są to nowoczesne taśmy montażowe przy produkcji samochodów, rozlewarki do napojów, systemy magazynowe wysokiego składowania czy żwirownie – nasze systemy działają w każdej branży.

Firma SEW-EURODRIVE działa zgodnie z zasadą ciągłego doskonalenia, potwierdza to wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001:2015 oraz najnowszy system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy ISO 45001:2018, który zastąpił normę OHSAS 18001:2007.

Wybór techniki napędowej „made by SEW” jest gwarancją niezawodności i bezpieczeństwa inwestycji.

OFERTA FIRMY SEW-EURODRIVE

Oferujemy systemy techniki napędowej i automatyzacji produkcji firmy SEW-EURODRIVE. Nasze produkty i rozwiązania mają modułowy charakter – oznacza to, że dla każdej aplikacji tworzymy indywidualne rozwiązania oparte na motoreduktorach, przekładniach, silnikach, falownikach, komponentach techniki decentralnej oraz techniki serwo. 

Nasze najnowsze rozwiązanie MOVI-C® to kompletny modułowy system automatyki SEW-EURODRIVE. Od oprogramowania do projektowania, uruchamiania, eksploatacji i diagnostyki, poprzez elektroniczne urządzenia sterowania i regulacji, aż po napędy mechaniczne, motoreduktory - jeden producent, jedno kompleksowe rozwiązanie. Wszystkie komponenty są w pełni kompatybilne z każdą koncepcją automatyzacji, topologiami sieci przemysłowych i standardami sieciowymi. W zakresie topologii komunikacyjnej gwarantujemy pełną swobodę. MOVI-C® oferuje wszystkie korzyści w zakresie komunikacji: od PROFIBUSA poprzez przemysłowy Ethernet aż po MODBUS TCP czy też w przyszłości OPC UA.

Rozwijamy się – wdrożyliśmy nowoczesne rozwiązania logistyczne, jak samojezdne wózki transportowe AGV. Dysponujemy specjalistyczną obsługą serwisową 24h/7 oraz szeroką ofertą szkoleniową w zakresie produktów, rozwiązań napędowych, jak również w zakresie rozwoju kadry inżynierskiej.

Systemy napędowe SEW-EURODRIVE znajdują zastosowanie w wielu branżach: przemysł motoryzacyjny, budowlany, produkcji napojów, żywności i dóbr konsumpcyjnych, transport i logistyka, systemy obsługi w portach i na lotniskach.

Informacje firmowe