SEW-Eurodrive Polska Sp. z o.o.
SEW-Eurodrive Polska Sp. z o.o.

SEW-Eurodrive Polska Sp. z o.o.

ul. Techniczna 5, 92-518 Łódź, PL

http://www.sew-eurodrive.pl

O FIRMIE

SEW-EURODRIVE – Driving the world

"Napędzać świat" – to nasza misja! Chcemy zapewnić każdej firmie produkcyjnej dostęp do innowacyjnych, energooszczędnych rozwiązań z zakresu techniki napędowej i automatyzacji produkcji, aby mogła osiągać swoje cele biznesowe i budować pozycję na rynku w duchu zrównoważonego rozwoju.

SEW-EURODRIVE to światowy lider techniki napędowej i rozwiązań do automatyzacji, który dostarcza do klientów na całym świecie niezawodne i nowoczesne motoreduktory, przekładnie, falowniki, silniki, napędy serwo, rozwiązania safety oraz oprogramowanie. SEW-EURODRIVE oferuje modułowe i energooszczędne rozwiązania, produkty i usługi dla każdej branży przemysłowej, a także wprowadza innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania oparte na usługach chmurowych i sztucznej inteligencji.

SEW-EURODRIVE to międzynarodowy lider w dziedzinie techniki napędowej i automatyki przemysłowej. Założona w 1931 r. w Bruchsal w Niemczech jako niewielka rodzinna firma, w wyniku dynamicznego wzrostu osiągnęła międzynarodowy zasięg i zatrudnia obecnie ponad 21 tys. pracowników na 5 kontynentach w 55 krajach,17 zakładach produkcyjnych i 91 centrach szkoleniowych. 

SEW-EURODRIVE łączy innowacyjność produktów z doskonałą obsługą serwisową i szkoleniową, aby w ten sposób być godnym zaufania dostawcą dla ponad 110 tys. klientów na całym świecie. Rocznie SEW-EURODRIVE produkuje około 230 tys. motoreduktorów i 55 tys. falowników, a także 20 milionów części zamiennych. 

SEW-EURODRIVE wyznacza standardy i tworzy najwyższej jakości rozwiązania techniki napędowej i automatyzacji produkcji w oparciu o ponad 3 tys. przyznanych patentów, by wspólnie napędzać świat.

Polski oddział firmy powstał w 1996 r. z siedzibą oraz zakładem montażowym zlokalizowanym w Łodzi, a dynamiczny rozwój firmy pozwolił na stworzenie sieci biur technicznych na terenie całej Polski, dzięki czemu eksperci SEW są zawsze blisko klientów.

Zaawansowane technologie, systemy automatyzacji i know-how SEW-EURODRIVE stanowią podstawę wyposażenia fabryk przyszłości (smart factory), a profesjonalny serwis dostępny 24/7 i bogata oferta szkoleniowa doskonale uzupełniają ofertę.

Od wielu lat firma SEW-EURODRIVE uwzględnia w swoich działaniach aspekty ESG. Nasze inwestycje w Strategię Zrównoważonego Rozwoju i cyfryzację pozwalają na wprowadzanie innowacji oraz rozwiązań w duchu lean, dzięki którym firma obniża ślad węglowy, a także optymalizuje zasoby i usprawnia procesy. W ten sposób realizuje postulaty zrównoważonego rozwoju, takie jak ochrona środowiska, efektywne wykorzystanie zasobów czy solidarność międzypokoleniowa. W naszej strategii dodatkowym elementem jest Q – Quality, ponieważ wysoka jakość jest wyróżnikiem produktów „made by SEW”, gwarantując długi czas ich użytkowania. Potwierdza to wdrożony w SEW-EURODRIVE Polska system zarządzania jakością i higieną pracy ISO 9001-2015 oraz 45001:2018.

Jednocześnie SEW-EURODRIVE projektuje technikę napędową i rozwiązania do automatyzacji w taki sposób, by były najwyższej efektywności energetycznej. Tym samym wspiera klientów we wdrażaniu rozwiązań, które mają na celu obniżenie zużycia energii i emisji gazów cieplarnianych, a także redukcję śladu węglowego.

Informacje firmowe