5. edycja targów KOMPOZYT-EXPO

Reklama
Reklama

W dniach 20-21 listopada 2014 r. odbędzie się piąta edycja Targów Kompozytów, Technologii i maszyn do Produkcji Materiałów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO, które są platformą spotkań, wymiany informacji i dyskusji dla przemysłu kompozytowego w całej Europie Środkowo-Wschodniej.

Wystawę odwiedzają branżowi specjaliści – przedstawiciele kadry zarządza­jącej, inżynierowie, technolodzy, projektanci i konstruktorzy z takich branż, jak: motoryza­cja, transport, lotnictwo, inżynieria lądowa, budownictwo, energetyka wiatrowa, przemysł stoczniowy, sportowy czy medyczny. Program i zakres tematyczny KOMPOZYT-EXPO jest stale uaktualniany i dostosowywany do aktu­alnych potrzeb uczestników. Na potrzeby nad­chodzącej edycji zakres targów został posze­rzony o takie zagadnienia, jak: chemia prze­mysłowa dla technologii materiałów kompo­zytowych, osnowy kompozytowe, przetwór­stwo gumy oraz usługi dla branży kompozy­towej. Tegoroczne targi odbędą się w nowej lokalizacji – Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków. Nowa siedziba Targów w Krakowie jest największym i najnowocześniejszym obiektem tego typu w południowej Polsce.

Reklama

Więcej informacji: www.kompozyty.krakow.pl

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama