90. urodziny na targach STOM BLECH&CUTTING

FICEP
Reklama
Reklama

Podczas Targów Obróbki Blach i Cięcia STOM-BLECH & CUTTING włoska firma FICEP świętuje swoje 90 urodziny. Na targach w Kielcach Włosi prezentuje swoją ofertę już po raz kolejny.

Firma FICEP to globalny lider w produkcji innowacyjnych obrabiarek CNC.

Reklama

Bierzemy udział w tym wydarzeniu, ponieważ doceniamy wzrost znaczenia Polski w branży europejskich producentów konstrukcji stalowych. Polska jest i była bardzo dobrym rynkiem dla FICEP w ostatnich latach, nawet biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia. Stale poszerzamy informacje o nowych maszynach, opcjach i rozwoju, którymi możemy się podzielić z naszymi potencjalnymi klientami. Udział w wielu pokazach w całej Polsce w celu podzielenia się tymi informacjami jeszcze bardziej wzmocni naszą pozycję lidera na rynku w naszej branży – tak udział w kieleckich targach motywuje Jacek Marciniak, regionalny menedżer sprzedaży FICEP.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy FICEP od 22 do 24 września podczas Targów Obróbki Blach i Cięcia STOM-BLECH & CUTTING.

Reklama

Źródło: Targi Kielce

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama