Abplanalp prezentuje klucz do efektywnej obróbki na targach Toolex 2019

ABplanapl
Reklama
Reklama

Wrzesień, to dla większości firm, druga bardzo aktywna część roku. Kalendarz wydarzeń w Abplanalp również obfituje w liczne aktywności – od Warsztatów Technologicznych począwszy, przez otwarcie kolejnej placówki HTEC w Malborku, Sympozjum Mate czy październikowe spotkania targowe Toolex 2019.

 

Reklama

Obróbka w praktyce

Podczas targowego tygodnia zaprezentowane zostaną, wraz z pokazami obróbki na żywo, najnowsza obrabiarka Haas UMC-1000 - 5-osiowe centrum obróbkowe przeznaczone do obróbki większych detali. Grupa obrabiarek Haas będzie reprezentować także centrum tokarskie ST-20Y z nowym typem głowic BMT 65 produkcji Haas.

Procesom obróbki detali jak zawsze będą towarzyszyły prezentacje działów niemaszynowych Abplanalp. Oprócz pokazów narzędzi na żywo, będzie możliwość zapoznać się z bogatą ofertą narzędzi Groth. Zaprezentowany zostanie również jeden z dostawców firma Schussler, w pokazie urządzenia do mocowania termokurczliwego. Dział chłodziw Blaser, oprócz pokazu na żywo chłodziwa Vasco 7000 podczas obróbek, zaprezentuje stację do filtracji chłodziwa Groth i zademonstruje jak niezależnie od pracy obrabiarki przefiltrować chłodziwo i oddać je z powrotem do procesu produkcji.

Powiązane firmy

Reklama

Sypozjum MATE

W Europejskim Centrum Szkoleniowym MATE odbędzie się sympozjum będące praktycznym szkoleniem, które dotyczy rozwiązywania problemów narzędziowych i ich serwisu. Spotkanie uzupełni prezentacja narzędzi MATE. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia: [email zakodowany].

Ekskluzywny wywiad

Dodatkowo z okazji targów Toolex 2019 szczegółowego wywiadu udzielił Przemek Szafrański - współprowadzący program Wojny Samochodowe w TVN Turbo. Nie wszyscy wiedzą, że jest on także kierowcą załogi Rally Cross, której jednym z głównych sponsorów jest Abplanalp. Wywiad dostępny jest na kanale facebooka firmy Abplanalp.

Źródło: Abplanalp

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama