all-about-industries.com – nowy portal grupy Vogel

Vogel Communications Group

Międzynarodowy holding medialny Vogel Communications Group wprowadził na rynek nowy portal www.all-about-industries.com, w którym treści publikowane są w języku angielskim. Portal powstał jako projekt pilotażowy i jest skupiskiem kilku sektorów przemysłu wypełnionym treściami z różnych mediów specjalistycznych z VCG.

Portal tworzony jest z wykorzystaniem zautomatyzowanych interfejsów systemów produkcyjnych i redakcyjnych grupy Vogel oraz narzędzi do tłumaczeń opartych na AI.

Treści portalu pochodzą z następujących niemieckojęzycznych mediów specjalistycznych:

Połączenie różnych branż w ramach jednego portalu umożliwia przekrojowe spojrzenie na szereg tematów. Pozwala również na ocenę aktualnych trendów i zagadnień w szerszym, interdyscyplinarnym ujęciu co ma szczególne znaczenie dla podmiotów typu spin-off oraz strat-upów powstających w celu komercjalizacji badań naukowych i prac rozwojowych.

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę