Andrzej Mochoń: Podczas „Przemysłowej Jesieni” spotkają się dwa branżowe kolosy

Targi Kielce
Reklama
Reklama

Jak zapewnia Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce, nic nie zastąpi w biznesie bezpośredniego spotkania z kontrahentami. Targi Kielce to najlepsze miejsce do biznesowych rozmów oraz nawiązywania trwałych relacji.

Obecność na branżowej imprezie umożliwia kompleksowe przeanalizowanie potrzeb klientów, ale także zapoznanie się z ofertą konkurencji czy wymianę doświadczeń. W tym roku oferta staje się znacznie szersza, zawirowania pandemiczne, które spowodowały, że podczas „Przemysłowej Jesieni” spotkają się dwa branżowe kolosy – Salon Technologii Obróbki Metali STOM oraz Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL, mogą jedynie przynieść korzyści.

Reklama

Cieszy mnie fakt, że organizacja tych wydarzeń jest możliwa, mimo utrzymującego się stanu pandemii – rząd zapewnia, że w październiku nie zostaną wprowadzone nowe restrykcje. Przypomnijmy, że obecne obostrzenia określają, że podczas wydarzenia targowego na jedną niezaszczepioną osobę musi przypadać 10 m2, osoby zaszczepione nie są objęte żadnym reżimem. I zgodnie z takimi zaleceniami od początku września kielecki ośrodek tętni życiem.

Targi Kielce rozpoczęły targową jesień mocnym uderzeniem – Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego odwiedziło 11 tysięcy gości z całego świata. Weekend po MSPO należał do Targów Lotniczych, a od 15 września hale kieleckiego ośrodka zapełniły się instalacjami za sprawą Targów Gazowniczych EXPOGAS. Kalendarz kieleckiego ośrodka na wrzesień i październik jest całkowicie zapełniony. Zaraz po Targach EXPO-GAS odbyło się jednodniowe FORUM KIELCE BIKE-EXPO. A w kolejnym tygodniu Targi PLASTPOL, zaraz po nich Wystawa SACROEXPO oraz Targi KIDS’ TIME. Wydarzenia, które już się zakończyły, wyraźnie pokazują, jak bardzo przedsiębiorcom brakowało spotkań. Wystawcy każdej z branż podkreślają, że wydarzenia targowe to najlepsze miejsce do nawiązywania kontaktów bezpośrednich, a pandemia tylko to udowodniła.

Reklama

Mam nadzieję, że tegoroczne targi przyniosą Państwu wiele efektywnych rozmów, owocnych spotkań i ciekawych doświadczeń. Serdecznie zapraszam do udziału w wydarzeniach towarzyszących targom i życzę udanego pobytu w Kielcach.

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama