ASTOR Winter Cup2012

13.1.2012
Reklama
Reklama

To jedyna tego typu impreza w Polsce, która do sportowej rywalizacji na stoku zaprasza wszystkich pracujących w branży automatyki i robotyki miłośników białego szaleństwa wraz ze swoimi rodzinami. ASTOR Winter Cup2012 to widowisko sportowe oraz doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu wspólnie ze swoimi bliskimi, przyjaciółmi oraz partnerami w biznesie. 

Uczestnicy i kibice mogą liczyć na zdrową dawkę adrenaliny i dobrą zabawę. Mamy też zapewnienie (informator chce pozostać anonimowy), że 4 marca na stoku w Kluszkowcach będzie biało, także prosimy wszystkich chętnych do udziału w zawodach o ostrzenie krawędzi.

Reklama

 ASTOR Winter Cup ma zachęcić całe rodziny do wspólnej zabawy na stoku i dodatkowo, poprzez otwartą formułę, stwarza możliwości poznania ludzi z branży oraz wymiany opinii. Szczególną uwagę organizator skupia na najmłodszych uczestnikach. Z myślą o tej grupie planowane są dodatkowe zabawy i atrakcje.

 Podobnie jak w ubiegłym roku zawody będą miały charakter profesjonalny i zostaną przeprowadzone zgodnie z narciarskim regulaminem sportowym, dzięki czemu sportowych emocji z pewnością nie zabraknie. Organizator przewiduje przeprowadzenie dwóch przejazdów slalomu gigant w konkurencji narciarskiej i snowboardowej. Zawody będą odbywały się w różnych grupach wiekowych, a dla najlepszych, oprócz bezcennej satysfakcji z miejsca na podium, czekają nagrody. Osoby, które nie uprawiają czynnie sportów zimowych również są mile widziane na stoku, organizator zapewnia atrakcje dla wszystkich gości, w tym również tych najmłodszych.

Reklama

Szczegółowe informacje wraz z regulaminem imprezy znajdą Państwo na dedykowanej stronie: http://www.astor.com.pl/wydarzenia/wintercup

Reklama

O Autorze

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama