Automatyczne urządzenie smarujące

Fuchs

Renolit Autoluber to kompaktowa smarownica jednopunktowa automatycznie dozująca smary niezależnie od zewnętrznego źródła energii. 

Renolit Autoluber ma pojemność 120 ml i może dozować zawartość w sposób kontrolowany i ciągły przez zdefiniowany z góry okres czasu, maksymalnie do 12 miesięcy. Ze względu na małe wymiary, urządzenie to można również doposażyć, optymalizując w ten sposób dopływ smaru w podłączonym punkcie smarowania.

Renolit Autoluber umożliwia ręczną zmianę ustawień bez użycia narzędzi, nie wymaga zewnętrznego zasilania, ani dodatkowej śruby aktywacyjnej. Wbudowany zawór bezpieczeństwa pozwala zidentyfikować zablokowanie kanału smarującego. Renolit Autoluber zapewnia mniej prac konserwacyjnych, a zatem bardziej efektywne wykorzystanie istniejącego personelu serwisowego; brak ręcznego dosmarowania, a co za tym idzie niższą częstotliwość awarii i wyższą wydajność. Dzięki urządzeniu możliwe jest utrzymanie stałego wysokiego poziom jakości smaru w punkcie smarowania oraz dłuższa żywotność systemu.

Powiązane firmy

Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o.o.

Źródło: Fuchs

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę