Automatyzacja identyfikacji obwodów drukowanych w liniach SMT

Brady
Reklama
Reklama

Poznaj kompletne i niezawodne rozwiązanie do etykietowania obwodów drukowanych firmy BRADY, które umożliwia automatyzację zadań identyfikowalności i inteligentne generowanie danych na liniach produkcyjnych montażu powierzchniowego. Zobacz infografikę i poznaj praktyczne możliwości integracji zautomatyzowanej identyfikacji płytek drukowanych.

Identyfikacja każdego obwodu drukowanego

Kompletne rozwiązanie firmy Brady do zapewnienia identyfikowalności łączy każdy obwód drukowany w reżimie produkcyjnym z konfiguracją tzw. inteligentnej fabryki (Smart Factory). Dzięki naszemu rozwiązaniu obwody drukowane mogą generować dane i wysyłać je do systemu zarządzania produkcją, do innych urządzeń i cykli produkcyjnych, a także do wszystkich ogniw łańcucha dostaw.

Reklama

Niezawodne etykiety

Nasza linia niezawodnych etykiet do obwodów drukowanych jest przeznaczona do automatycznego nakładania i zapewnia czytelność kodów 2D i kodów kreskowych w warunkach montażu powierzchniowego, co zapewnia możliwość ich odczytywania przez skanery w całym procesie produkcyjnym.

• Druk i nakładanie etykiet: poliimidowe etykiety, które nie odpadają i zachowują czytelność w temperaturze do 300°C, także w warunkach stosowania standardowych substancji chemicznych w procesach produkcji obwodów drukowanych i ich czyszczenia.

• Laserowa grawerka: zwiększa sprawność produkcji obwodów drukowanych i zwiększa kontrast, dzięki czemu oznaczenia grawerowane laserowo są łatwiejsze do odczytania dla systemów skanowania.

• Taśma maskująca: chroni obwody drukowane podczas produkcji, w tym podczas lutowania na fali i wyrównywania gorącym powietrzem. Taśma maskująca nie pozostawia po sobie śladów po zdjęciu.

Zamów darmowe próbki i przetestuj nasze niezawodne etykiety w swoim środowisku!

Reklama

Automatyzacja

W pełni zautomatyzowane rozwiązanie do etykietowania obwodów drukowanych pozwala uzyskać identyfikowalność i zapewnia produkcyjne dane analityczne bez udziału człowieka. Oferujemy także liczne rozwiązania zautomatyzowane, dostosowane do konkretnych potrzeb:

System druku i nakładania BSP61: oferuje powtarzalny druk na linii produkcyjnej, a także precyzyjne ustawienie i nakładanie etykiet w niemal wszystkich zastosowaniach produkcyjnych.

Podajnik etykiet ALF14: realizuje skuteczne, automatyczne podawanie etykiet, działa szybko, łatwo go obsługiwać i nadaje się do wdrożenia w każdym punkcie linii produkcyjnej.

Przemysłowa drukarka etykiet BradyPrinter i7100: trwały i bardzo precyzyjny zadruk etykiet przeznaczonych do zadań identyfikacyjnych o dużym wolumenie i kluczowym znaczeniu dla prowadzonej działalności.

Skanery: dzięki skanerom przenośnym lub w zabudowie systemy identyfikowalności mogą robić więcej niż tylko realizować wymagania łańcucha dostaw, np. generować dane, które po analizie służą do optymalizacji produkcji.

 

Poznaj szczegółowe informacje o każdym elemencie naszego kompletnego rozwiązania do zapewniania identyfikowalności. >>Zobacz infografikę i pobierz broszurę<<

 

Czy planujesz odwiedzić targi Productronica 2019 w Monachium?

Jeśli tak, zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy BRADY w hali 2, numer 305 i zapoznania się z naszymi rozwiązaniami w zakresie identyfikacji w branży elektronicznej.

 

BRADY Polska
Tel.: 800 080 178
central_europe@bradycorp.com

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama