Awbud wybuduje halę magazynową dla Konsorcjum Stali

Awbud
Reklama
Reklama

Awbud podpisał kontrakt na budowę hali magazynowej w Zawierciu dla Konsorcjum Stali – czołowego dystrybutora i przetwórcy stali w Polsce. Spółka zrealizuje zadanie inwestycyjne w systemie zaprojektuj i wybuduj. Grupa Awbud będzie odpowiedzialna za opracowanie projektu i przeprowadzenie całości prac budowlanych. Wartość umowy wynosi ponad 8,5 mln zł.

Grupa Awbud, notowana na GPW w Warszawie wyspecjalizowana grupa budowlana, po raz kolejny będzie realizować projekt na rzecz Konsorcjum Stali. W kwietniu 2016 r. firma ogłosiła o podpisaniu kontraktu na budowę hali magazynowej w Lublinie. Wartość umowy wyniosła około 4 mln zł.

Reklama

Budownictwo przemysłowe to jeden z kluczowych obszarów działalności Grupy Awbud.

- Bardzo wysoko cenimy to, że Konsorcjum Stali zleciło nam już kolejne zadanie inwestycyjne. Od wielu lat z sukcesem realizujemy projekty z zakresu budownictwa przemysłowego. Posiadamy niezbędne doświadczenie i zaawansowane zaplecze technologiczne, dzięki czemu zamawiający ma pewność, że inwestycja będzie wykonana na wysokim poziomie jakościowym, zgodnie z wyznaczonym planem i harmonogramem prac. Rosnąca liczba zleceń z obszaru budownictwa przemysłowego to dla nas bardzo dobra wiadomość w kontekście dalszej budowy silnego portfela zamówień – mówi Michał Wuczyński, prezes zarządu spółki Awbud.

Reklama

Awbud na polskim rynku świadczy swoje usługi przede wszystkim jako generalny wykonawca. Specjalizuje się, oprócz budownictwa przemysłowego, także w budownictwie komercyjnym i ogólnym, rewitalizacji obiektów (galerii handlowych, budynków biurowych i użyteczności publicznej, dworców kolejowych) oraz realizacji w obszarze ekologii.

Awbud jest również cenionym na polskim rynku podwykonawcą. Spółka specjalizuje się w pracach żelbetowych oraz instalacyjnych na rzecz wielu sektorów gospodarki, m.in. branży energetycznej.

Źródło: Informacja prasowa Grupa Awbud

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama