Best of Industry Award – najlepsze produkty dla branży przemysłowej

Best of Industry Award – najlepsze produkty dla przemysłu Raven Media

W lipcu rusza organizowany przez redakcję MM Magazynu Przemysłowego konkurs, w którym wybrane zostaną najlepsze i najbardziej innowacyjne produkty z szeroko rozumianej branży przemysłowej, które oferowane są na polskim rynku.

W dzisiejszych czasach dynamicznego rozwoju przemysłu ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej jest znalezienie innowacyjnych i nowych rozwiązań, które pomogą sprostać coraz to trudniejszym i bardziej skomplikowanym wyzwaniom, jakie przed firmami przemysłowymi stawia teraźniejszość i przyszłość. Realizowany po raz pierwszy konkurs Best of Industry Award – MM Poland ma pomóc polskim firmom przemysłowym w dostrzeżeniu najlepszych produktów, jakie są już obecne na rynku.

Best of Industry Award – MM Poland jest rozszerzeniem międzynarodowego projektu organizowanego przez MM MaschinenMarkt, markę medialną dla przemysłu obecną na światowym rynku od 130 lat.

Do Konkursu zostaną nominowane produkty wskazane przez redakcję marki medialnej MM Magazyn Przemysłowy, a także te zgłoszone przez firmy w ramach Pakietów Nominacji. Prezentacje nominowanych produktów i rozwiązań zostaną opublikowane w wydaniu 7-8/2024 czasopisma MM Magazynu Przemysłowego, a także od 8 lipca do 11 października 2024 r. na portalu MagazynPrzemyslowy.pl.

Wyboru najlepszych produktów dokonają Czytelnicy czasopisma MM Magazyn Przemysłowy, portalu MagazynPrzemyslowy.pl oraz redakcja.

Czytelnicy oraz jury konkursowe wyłonią laureatów w 4 kategoriach:

  • produkcja,
  • automatyka,
  • logistyka,
  • IT, projektowanie i konstrukcje.

Jeżeli mają Państwo w swojej ofercie interesującą nowość dla branży przemysłowej w jednej z powyższych kategorii to zapraszamy do prezentacji Państwa produktów w ekskluzywnym gronie nominowanych do nagrody Best of Industry Award.

Oferujemy pełen pakiet komunikacyjny z prezentacjami nominowanych produktów:

  • czasopismo „Magazyn Przemysłowy” nr 7–8/2024 i portal magazynprzemyslowy.pl;
  • newsletter – newsletter redakcyjny, mailing;
  • informacje na social mediach: Facebook + LinkedIn;
  • szerokie zasięgi, pozycjonowanie produktu, budowanie wizerunku firmy.  

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą lub masz dodatkowe pytania – skontaktuj się z nami: 

Joanna Korwin-Kijuć
+48 608 600 104
joanna.korwin@ravenmedia.pl

Renata Świderska
+48 570 387 104
renata.swiderska@ravenmedia.pl

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę