Bezpłatne webinarium nt. wymiennych frezów palcowych IMX

Bezpłatne webinarium nt. wymiennych frezów palcowych IMX MMC Hardmetal

Podczas najbliższego webinarium Mitsubishi Materials „Wymienne frezy palcowe iMX – inteligentne frezowanie i profesjonalna obróbka” przedstawiciele firmy skupią się na frezach iMX, które dzięki zastosowaniu wymiennych głowic i bogatej dostępności sprawdzą się w różnych warunkach obróbki.

Przedsiębiorstwa produkcyjne z branży motoryzacyjnej, lotniczej lub medycznej często doświadczają kryzysowych sytuacji w codziennej pracy, dotyczących przede wszystkim:
    • zwiększenia parametrów skrawania podczas obróbki z niedużymi średnicami,
    • utrzymania odpowiedniej trwałości narzędzia,
    • właściwego chłodzenia narzędzia,
    • prawidłowego odprowadzeniem wióra,
    • braku uniwersalnego narzędzia, które sprawdzi się przy obróbce różnych narzędzi.

Technolodzy zastanawiają się wówczas, jakie narzędzia stosować, aby uniknąć wszystkich tych problemów na linii produkcyjnej?

Przydatne wskazówki do rozwiązania tych kryzysowych sytuacji zostaną przedstawione 21.04.2022 o godzinie 9:30 podczas kolejnego wydarzenia on-line na DIAEDGE Platform.

Webinaria i prezentacje produktowe na DIAEDGE Platform pozwalają pozyskać praktyczną wiedzę, która pomoże wprowadzić narzędzia Mitsubishi Materials w proces obróbki materiałów.

W jaki sposób zarejestrować się na prezentację produktową? Wystarczy wejść na stronę Platformy DIAEDGE i zarejestrować się, tworząc konto użytkownika lub zalogować się na swój profil użytkownika. Następnie korzystając z intuicyjnego kalendarza można zapisać się na wydarzenie.

Dodatkowa niespodzianka dla uczestników wydarzenia

Dla wszystkich uczestników  wydarzenia on-line 21 kwietnia 2022, którzy również zapiszą się do Newslettera Mitsubishi Materials przygotowany został kod rabatowy na zakup publikacji „Nowoczesne procesy obróbki skrawaniem”, którą można nabyć w księgarni internetowej PWN 

Źródło: MMC Hardmetal

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę