Platforma DIAEDGE z nowymi możliwościami

Platforma DIAEDGE z nowymi możliwościami MMC Hardmetal

Mitsubishi Materials systematycznie poszerza zakres funkcjonalności DIAEDGE Platfrom i zaprasza swoich klientów do wykorzystania możliwości platformy.

Ostanie obserwacje i rozmowy z naszymi klientami pokazują, że przedsiębiorcy z sektora obróbki metali znacznie częściej korzystają ze źródeł on-line, aby podpatrywać nowości z branży. Zwiększyło się również zainteresowanie firm udziałem w webinariach, podczas których uczestnicy mogą w łatwy i przystępny sposób poznać nowe know-how, porozmawiać z ekspertami branżowymi oraz dowiedzieć się więcej na temat narzędzi, które w istotny sposób wpływają na proces obróbki skrawaniem różnych materiałów. Wszystkie te fakty tłumaczą rosnące zainteresowanie internetową platformą DIAEDGE, stającej się potrzebnym miejscem w sieci, kompleksowo i przejrzyście informującym o najważniejszych narzędziach Mitsubishi Materials – wyjaśnia Tomasz Charkot, specjalista ds. marketingu w MMC Hardmetal Poland, spółki będącej częścią międzynarodowego koncernu Mitsubishi Materials.

Zdarza się, że wiele procesów technologicznych w firmie prowadzonych jest intuicyjnie, bez wykorzystania profesjonalnych, nowoczesnych i wysokiej jakości narzędzi do obróbki skrawaniem, które mogą wyeliminować niepotrzebną pracę i spowodować, że proces obróbki metali będzie po prostu wygodniejszy. Mitsubishi Materials, chce pomóc swoim klientom rozwiązywać problemy pojawiające się w codziennej pracy z metalami oraz aktywnie wspierać ich w wyborze profesjonalnych narzędzi do obróbki skrawaniem. W tym celu właśnie DIAEDGE Platfrom jest systematycznie poszerzana o nowe możliwości.

Co oferuje Platforma DIAEDGE?

Dostęp do DIAEDGE Live – organizowane na żywo wydarzenia są znakiem firmowym platformy. Podczas wydarzeń uczestnicy mogą poznać flagowe produkty  i zobaczyć jak spisują się one w trakcie obróbki.

Dostęp do webinariów – w trakcie webinarium, uczestnicy uzyskują eksperckie doradztwo, wskazujące z jakich narzędzi warto skorzystać, aby poprawić efektywność produkcji. 

Dostęp do prezentacji produktowych – prezentacje to świetna okazja do zapoznania się z możliwościami narzędzi skrawających oferowanych przez Mitsubishi Materials oraz obejrzenia materiałów wideo, pokazujących w jaki sposób zachowują się narzędzia podczas pracy.

Dostęp do bazy wiedzy w zakresie narzędzi DIAEDGE – platforma to nie tylko webinaria, pokazy produktowe i wydarzenia live, to również miejsce, w którym w sekcji Showroom użytkownicy zapoznają ze specyfikacją techniczną narzędzi DIAEDGE, obejrzą filmy z pracy narzędzia oraz dokładnie prześledzą  jego wygląd za pomocą widoku 3D

Dostęp do bezpośredniego kontaktu z ekspertami branżowymi – chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że dostęp do fachowego doradztwa jest podstawą zadowolenia klienta. Kierując się tą zasadą Mitsubishi Materials dba, aby klienci mogli korzystać ze wsparcia specjalistów w przystępnej i elastycznej formie. Również na platformie DIAEDGE istnieje możliwość bezpośredniego kontaktu z ekspertami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w zakresie obróbki skrawaniem. Kontakt jest możliwy za pośrednictwem formularza kontaktowego lub w podczas trwania wydarzeń online.  

W jaki sposób rozpocząć korzystnie z platformy?

Wystarczy wejść na stronę Platformy DIAEDGE i zarejestrować się, tworząc konto użytkownika. Następnie, korzystając z intuicyjnego interfejsu, można cieszyć się możliwościami, jakie oferuje platforma.

O czym warto pamiętać?

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą uczestniczyć w wydarzeniach on-line organizowanych na platformie. Warto również pamiętać, że informacje na temat planowanych webinariów, pokazów produktowych oraz wydarzeń z cyklu DIAEDGE Live znajdują w zakładce Kalendarz.

Z pewnością wielu użytkowników ucieszy prosty dostęp do oferty narzędziowej Mitsubishi Materials. Wystarczy otworzyć katalog on-line lub przejść do sekcji Showroom, gdzie w sposób szczegółowy zostały opisane narzędzia DIAEDGE.  

Najbliższe wydarzenia on-line

    • Wiertła MPS/MPS1 oraz MVS
Zastosowanie wierteł MPS/MPS1 oraz MVS
Prezentacja produktowa
24.02.2022, godz. 09:30

    • Frezy Alimaster
Najlepsze narzędzia do obróbki aluminium
Prezentacja produktowa
31.03.2022, godz. 09:30

Żeby zapisać się na wydarzenia online na internetowej platformie DIAEDGE, wystarczy wejść na stronę Platformy DIAEDGE i korzystając z Kalendarza wybrać zakładkę „weź udział 

Źródło: MMC Hardmetal Polska

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę