MMC Hardmetal Poland zaprasza na prezentacje produktowe

MMC Hardmetal Poland zaprasza na prezentacje produktowe MMC Hardmetal

Nikogo w profesjonalnym biznesie nie trzeba przekonywać, jak ważny jest dostęp do eksperckiej wiedzy świadczonej przez fachowców z danej branży.

Tylko połączenie wysokiej jakości narzędzi z innowacyjną wiedzą, często wychodzącą poza schematy, może podnieść konkurencyjność przedsiębiorstwa oraz sprawić, że trend rozwoju przedsiębiorstwa będzie stały.

Ten istotny aspekt dla działalności przedsiębiorstw dostrzegają specjaliści z MMC Hardmetal Poland. Chcą pomóc swoim klientom oraz firmom zajmującym się obróbką skrawaniem we wdrożeniu wysokiej klasy narzędzi przeznaczonych do obróki metali, które mogą w znaczący sposób wpłynąć na efektywność produkcji i w efekcie końcowym podnieść konkurencyjność przedsiębiorstwa. 

W jaki sposób MMC Hardmetal Poland wspiera przedsiębiorców z branży obórki metali?

Wrocławska firma wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie na rynku, profesjonalizm swoich pracowników oraz wysoki standard oferowanych produktów w celu dzielenia się wiedzą i szerzenia informacji na temat dobrych praktyk w obszarze obórki skrawaniem. W tym aspekcie doskonale się sprawdza funkcjonująca od kilku miesięcy cyfrowa platforma DIAEDGE.

Platforma DIAEDGE to miejsce w przestrzeni on-line, które oferuje bezpłatny dostęp do pokazów produktowych najnowszych narzędzi Mitsubishi Materials, webinarium, które są niezastąpione, kiedy firma produkcyjna poszukuje nowinek technicznych z branży. Z kolei podczas DIAEDGE LIVE, czyli profesjonalnych prezentacji wideo, technolodzy z Mitsubishi Materials podpowiadają, jakie narzędzia użyć w danych procesach produkcyjnych. Poza tym platforma to również świetne rozwiązanie, które umożliwia wygodny dostęp do katalogów produktowych firmy Mitsubishi Materials oraz wizualizacji 3D i szczegółowych specyfikacji najnowszych narzędzi. 

Najbliższe wydarzenia na platformie DIAEDGE

18 listopada o 9.30 odbędzie się prezentacja produktowa – frez WJX
Temat: WJX coraz bardziej popularny w polskim przemyśle. Czy zrewolucjonizuje obróbkę z wysokim posuwem?

9 grudnia o 9.30 MMC Hardmetal Poland zaprezentuje uczestnikom płytki z serii MC6100
Temat: Zobacz, jak pójść kolejny krok dalej w obróbce stali.

>>Zapisz się na wskazane wyżej prezentacje produktowe<<

Źródło: MMC Hardmetal Poland

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę