Bogata oferta firmy ITA na targach ITM Industry Europe

Bogata oferta firmy ITA na targach ITM Industry Europe 2023 Raven Media

Podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów ITM Industry Europe na stoisku firmy ITA będzie można zapoznać się z bliska z bogatym portfolio produktów firmy z obszaru systemów pomiarowych i narzędzi skrawających.

Targi ITM Industry Europe to wiodące wydarzenie branżowe w naszej części Europy, które skupia liderów innowacyjnego sektora przemysłowego. Wśród prezentowanych na targach produktów nie zabraknie m.in. najnowszych systemów pomiarowych i narzędzi skrawających, które stanowią kluczowe elementy Przemysłu 4.0. Na stoisku firmy ITA, poza nowościami produktowymi, będzie można zaznajomić się również z najnowszymi trendami w metrologii przemysłowej i automatyki pomiarowej. Firma ITA zaprezentuje także najnowsze osiągnięcia we współczesnych systemach narzędziowych. W tym roku szczególny akcent został położony na prezentację korzyści wynikających z wdrożenia rozwiązań zautomatyzowanych.

Powiązane firmy

ITA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Na specjalnie przygotowanej przestrzeni zaprezentowane zostaną:

  • pokazy możliwości wykorzystania technologii skanowania 3D z wykorzystaniem skanerów 3D marki Creaform do pomiarów w przemyśle lotniczym,
  • integrację precyzyjnego robota przemysłowego Meca500 z czujnikiem Diatest oraz modułem liniowym z napędem serwo,
  • inteligentny czujnik 3D Gocator 3500 zintegrowany z robotem współpracującym Fanuc CRX w aplikacji typu pick&place wraz z wieloczujnikowym układem pomiarowym zbudowanym z laserowych czujników Gocator 2500 zapewniającym skanowanie 3D 360°.

Oferta narzędzi skrawających i wyposażenia warsztatowego obejmie:

Targi ITM Industry Europe odbędą się w dniach 30 maja – 2 czerwca 2023 r. w Poznaniu. Rozwiązania firmy ITA będzie można znaleźć w pawilonie 3A na stoisku numer 24 w pawilonie 3A.

Źródło: ITA

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę