Branża elektroniczna ponownie spotka się w Krakowie na Evertiq EXPO

Branża elektroniczna ponownie spotka się na Evertiq Expo Evertiq Expo

Za niespełna 2 miesiące (12 czerwca br.) w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków odbędzie się kolejna edycja targów Evertiq Expo. Organizatorzy tego wydarzenia przygotowali dla zwiedzających ciekawe atrakcje towarzyszące.

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji targów Evertiq EXPO Kraków będą „Technologie Przyszłości”, a gościem specjalnym – dr Maciej Kawecki, popularyzator technologiczny i autor kanału This is IT na YouTube’ie, który opowie o (r)ewolucji AI.

Nowością dla projektantów, producentów i dystrybutorów elektroniki z całego świata oraz wszystkich pasjonatów nowych technologii będzie panel dyskusyjny „Dlaczego Polska?”, poświęcony rozwojowi rodzimej myśli technologicznej. 

Polska staje się ważnym punktem na mapie rozwoju międzynarodowej branży elektronicznej, a Kraków z roku na rok przyciąga coraz więcej renomowanych przedsiębiorstw, które stawiają na innowacje technologiczne. Dlatego jestem podekscytowany, mogąc zaprosić wszystkich uczestników tegorocznej edycji targów Evertiq Expo w Krakowie na pierwszą debatę o najbardziej perspektywicznych kierunkach rozwoju polskiej myśli technologicznej i o tym, co w największym stopniu przyciąga do Polski zagranicznych inwestorów. Panel poprowadzi dr Maciej Kawecki, który jest pasjonatem nowych technologii oraz popularyzatorem polskich innowacji – mówi Daniel Myrtenblad, project manager Evertiq Expo.

Targi Evertiq EXPO w Krakowie odbędą się 12 czerwca od godz. 9.00 do 16.00. Wydarzeniu będzie towarzyszyć konferencja, podczas której wystąpi gość specjalny – Maciej J. Nowakowski, dyrektor operacyjny Polskiej Platformy Technologicznej Fotoniki. Opowie on o dynamicznie rozwijającym się polskim przemyśle fotoniki i mikrolektroniki, które tworzą coraz widoczniej zarysowany, innowacyjny ekosystem.

Atrakcją tegorocznej edycji Evertiq EXPO w Krakowie będzie także prezentacja wynalazków i nowatorskich rozwiązań opracowanych przez Sekcję Rakiet AGH Space SySTems & Balony Stratosferyczne z Akademii Górniczo-Hutniczej, która stworzyła kompaktowy system awioniki dla rakiet sondujących. Uczestnicy będą mogli również dowiedzieć się więcej o module do hodowli komórek in vitro do badań nad mikrograwitacją oraz systemie podtrzymywania życia w warunkach lotu rakiety.

W przerwach pomiędzy oglądaniem ekspozycji, w której uczestniczyć będą czołowi dystrybutorzy i producenci sprzętu elektronicznego, odbędą się wykłady prowadzone m.in. przez Macieja Kaźmierczaka z Comarch i Rafała Maślankę z firmy Fitech. Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli podnieść swoje kwalifikacje pod okiem specjalistów z Infineon Technologies, Tespolu czy Sowy Electronics (we współpracy z MEK Marantz Electronics). 
Zwieńczeniem najnowszej edycji Evertiq Expo w Krakowie będzie przedstawienie niezależnego rankingu dziesięciu największych globalnych dystrybutorów elektroniki.

>>Udział w targach w roli uczestnika jest bezpłatny. Aby dołączyć do wydarzenia, wystarczy wcześniejsza rejestracja pod linkiem<<

Źródło: Evertiq EXPO:

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę