Branża odlewnicza spotka się w Norymberdze

Nurnburg Messe
Reklama
Reklama

Już w styczniu w Norymberdze odbędzie się wielkie święto branży odlewniczej – Międzynarodowe Targi Technologii Odlewania Ciśnieniowego EUROGUSS 2020.

W dniach 14-16 stycznia 2020 około 600 wystawców z całego świata zaprezentuje swoje produkty i usługi oraz innowacyjne rozwiązania dla procesów odlewniczych, w tym m.in. technologie ciśnieniowego odlewania aluminium, magnezu lub odlewów cynkowych.

Reklama

Pozostałe obszary tematyczne to m.in. szybkie prototypowanie, maszyny CNC, stopy metali, formy odlewnicze, urządzenia peryferyjne, procesy łączenia, optymalizacja procesów, efektywność energetyczna, testowanie materiałów, maszyny do odlewania ciśnieniowego oraz druk 3D.

Reklama

Źródło: Nurnburg Messe

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama