Branża odmrożona. Targi STOM już w październiku

Branża odmrożona. Targi STOM już w październiku Targi Kielce

Od 6 czerwca decyzją rządu branża targowa została odmrożona. Oznacza to dla niej bardzo pracowitą jesień tego roku. Nie inaczej będzie w Targach Kielce, gdzie pierwszą imprezą po pandemicznej przerwie będą targi MSPO, a w październiku odbędzie się Salon Technologii Obróbki Metali, czyli popularne targi STOM.

Sezon targowy w kieleckim ośrodku rozpocznie się od mocnego uderzenia – pierwszą wystawą, która odbędzie się po pandemicznej przerwie będzie znany i ceniony na świecie Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego. W minionym roku targi MSPO były jedynym wydarzeniem branży obronnej, jakie się odbyło. Tegoroczna edycja już zapowiada się lepiej – światowi potentaci potwierdzają swój udział i zapowiadają technologiczne nowości. Jesienią w Targach Kielce spotkają się także specjaliści z branży gazowniczej, rolniczej, komunikacji miejskiej, strażackiej, tworzyw sztucznych czy sakralnej.
 
Kielecki Salon Technologii Obróbki Metali STOM wraz z wydarzeniami uzupełniającymi: EXPO-Surface, Control-STOM, Kielce Fluid Power, Wirtoprocesy, Spawalnictwo, Targi TEiA oraz Dni Druku 3D, zaplanowane od 19 do 21 października 2021 r., zapowiadają się bardzo dobrze. Powoli kończą się wolne miejsca w halach targowych, wystawcy szykują całą gamę nowości, będą nawet światowe premiery. 

Poprzednia edycja targów STOM wyraźnie pokazała, że można zorganizować bezpieczne i skuteczne targi w czasie pandemii i że właśnie w kryzysie takie spotkania są potrzebne jak nigdy.

Źródło: Targi Kielce

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę