Branżowe nowości, maszyny w ruchu, tysiące profesjonalistów - EUROTOOL®

Eurotool
Reklama
Reklama

Przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń roku w branży obróbki materiałów.

W dniach 18-20 października stolica Małopolski po raz kolejny stanie się przemysłową strefą biznesu. W EXPO Kraków odbędą się 21. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL®. Wciąż istnieje możliwość otrzymania bezpłatnego biletu wstępu na Targi. Aby go odebrać należy wejść na stronę www.eurotool.krakow.pl, pobrać biuletyn i dokonać rejestracji. W elektronicznym informatorze targowym – oprócz bezpłatnego biletu wstępu – dostępna jest również lista wybranych Wystawców tegorocznej edycji wraz z prezentacją ich ofert.

Reklama

Siła w kooperacji

Zarówno Wystawcy jak i Zwiedzający za jedną z największych zalet Targów EUROTOOL®, uważają bogaty program. Równolegle z Targami EUROTOOL® organizowane są:

– Międzynarodowe Targi Obróbki, Łączenia i Powlekania Blach BLACH-TECH-EXPO,
– Salon Automatyki i Robotyki,
– Salon Technologii CAx,
– Salon Kooperacji Przemysłowej.

Reklama

Dobrze wiedzieć więcej

Październikowe Targi EUROTOOL® są nie tylko miejscem nawiązywania relacji biznesowych, ale również przestrzenią do dzielenia się wiedzą i prezentacji innowacyjnych rozwiązań. W programie tegorocznej edycji znalazły się liczne seminaria i wykłady, m.in.:

– „Zaawansowane Technologie Wytwarzania”, organizowany przez krakowski Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania,
–„Innowacyjne aspekty obróbki cieplnej materiałów narzędziowych”, przygotowany przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej,
– „Forum Techniczne Branży Stalowej – Rynek Centrów Serwisowych i Wyrobów Płaskich”, realizowany przez Polską Unię Dystrybutorów Stali,
– „W celi, czyli o zasadach bezpieczeństwa przy budowie, instalacji i eksploatacji stanowisk zrobotyzowanych” – seminarium przygotowane przez firmę TECH-SYSTEM GROUP,
– Speakers Corner – panel dyskusyjny, poświęcony zagadnieniom nowoczesnego rozwoju przedsiębiorstw, organizowany przez Patrona Medialnego Targów – MM Magazyn Przemysłowy.
Kraków wybiera liderów rynku

Od 16 lat Targom EUROTOOL® towarzyszy prestiżowy Konkurs Złote Smoki, który pozwala wyłonić najlepsze i innowacyjne produkty targowe.

21. Międzynarodowe Targi EUROTOOL®
8. Targi BLACH-TECH-EXPO
18-20 października 2016 r.
EXPO Kraków

MM Magazyn Przemysłowy jest patronem medialnym wydarzenia.

Źródło: Materiał organizatora

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama