Chłodzenie obwodów elektronicznych i transfer energii

Stäubli
Reklama
Reklama

W dniach od 17 do 19 września podczas targów ENERGETAB firma Stäubli zaprezentuje produkty przeznaczone specjalnie dla aplikacji, w których wykorzystuje się różne media, począwszy od przyłączy elektrycznych poprzez ciecze i gazy. Nasz zespół doradców technicznych będzie na Państwa oczekiwał w pawilonie O na stoisku numer 4.

Złącza modułowe typu CombiTac

W pełni konfigurowalne multizłącza przeznaczone do realizacji połączeń elektrycznych (zasilanie układów, komunikacja, itd.), pneumatycznych oraz cieczy. Technologa MULTILAM zapewnia efektywny transfer energii nawet po 100000 cykli podłączenia i rozłączenia. Wersja panelowa z zastosowaniem „pływającej” technologii osiowania, klasa ochrony IP68, prąd pracy do 300A.

Reklama

Powiązane firmy

Reklama

Szybkozłącza z zaworami o płaskich powierzchniach styku

Zaprezentujemy Państwu szeroką gamę szybkozłączy przeznaczonych do termoregulacji za pomocą cieczy układów elektronicznych. Użyte rozwiązania firmy Stäubli zapewniają doskonałe uszczelnienie podczas podłączania lub rozłączania złączy.

Będziemy zaszczyceni goszcząc Państwa na naszym stoisku.

Źródło: Stäubli

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama