CMC Poland kupuje gaz od PGE Obrót

fot. PGE
Reklama
Reklama

Spółki zacieśniają współpracę. CMC Poland to jeden z kluczowych klientów PGE Obrót i jednocześnie jeden z największych konsumentów energii elektrycznej i gazu w Polsce.

- Jesteśmy klientem PGE Obrót od stycznia 2014r. Wzorowa współpraca w zakresie sprzedaży energii elektrycznej zdecydowała o wyborze spółki na sprzedawcę gazu. Cenimy bezpieczeństwo oraz wachlarz usług posprzedażowych jakie daje nam współpraca z PGE Obrót - komentuje Jerzy Kozicz, prezes zarządu CMC Poland sp. z o.o.

Reklama

Wiktor Taszka, czyli wiceprezes zarządu ds. sprzedaży i obsługi klienta PGE Obrót S.A., podkreśla, że konkurencyjność spółki to nie tylko cena gazu, ale także elastyczność oferty dostosowanej do indywidualnych potrzeb klienta oraz wysoka jakość obsługi posprzedażowej.

W grudniu 2014r. Prezes URE zatwierdził pierwszą taryfę na obrót paliwem gazowym dla PGE Obrót S.A. Spółka posiada zawarte umowy na dystrybucję gazu z operatorem przesyłowym, Gaz-Systemem, oraz dystrybucyjnym, Polską Spółką Gazownictwa.

Reklama

Źródło: PGE Obrót

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama