Comarch ERP Enterprise: alternatywa dla globalnych systemów

Comarch ERP Enterprise: alternatywa dla globalnych systemów Comarch

Zmiany w środowisku biznesowym zachodzą nieustannie, zwłaszcza teraz, kiedy technologia często określa pozycję firmy na rynku. Duże organizacje powinny przy wdrażaniu nowego systemu IT uwzględnić zarówno sieć dotychczasowych zależności, jak i plany ekspansji. Comarch zaprasza na bezpłatny webinar, podczas którego eksperci zaprezentują, jak oprogramowanie Comarch ERP Enterprise odpowiada na wyzwania większych przedsiębiorstw oraz pozwala firmom budować przewagę w branży.

System Comarch ERP Enterprise skierowany jest przede wszystkim do dużych podmiotów, które oczekują automatyzacji i obsługi nawet najbardziej złożonych procesów. Oprogramowanie umożliwia zarządzanie dużymi wolumenami danych, łatwą integrację, czy tworzenie rozwiązań szytych na miarę danej branży. CEE zalicza się do elitarnych systemów o otwartej architekturze, który jest dopasowany do każdego środowiska informatycznego. Rozbudowane funkcjonalności obejmują zasięgiem wszystkie obszary działalności firmy. Jest wykorzystywany z powodzeniem w przedsiębiorstwach produkcyjnych czy zajmujących się handlem hurtowym i detalicznym.

Powiązane firmy

Comarch S.A.

System Comarch ERP Enterprise to przede wszystkim: 

  • wysoka wydajność,
  • w pełni webowe rozwiązania dostępne przez przeglądarkę internetową,
  • technologiczna niezależność umożliwiająca działania na różnych platformach bazodanowych oraz systemach operacyjnych,
  • system w pełni skalowalny – gotowy do wzrostu z firmą,
  • doskonały dla firm z wieloma oddziałami i działających międzynarodowo.

O tym, jak system Comarch ERP Enterprise wygląda w praktyce i jakie korzyści może przynieść organizacji, opowiedzą eksperci Comarch podczas bezpłatnego webinaru, który odbędzie się 14 maja o godz. 11:00. Eksperci przybliżą temat elastyczności oprogramowania, które daje firmie możliwość niezależnej przebudowy i rozbudowy systemu przez dołączenie do niego zintegrowanych aplikacji Comarch ERP 5.0, własnych dodatków branżowych klienta czy nowych modułów. 
Uczestnicy podczas spotkania dowiedzą się również, jak otwartość systemu CEE umożliwia personalizację interfejsu dla każdego użytkownika, w jaki sposób zachodzi automatyzacja workflow oraz jak system ułatwia pracę z użyciem sztucznej inteligencji oraz robotyzacji.

Webinar poprowadzą Wojciech Gurgul, Product Manager Comarch ERP Enterprise oraz Tomasz Słonina, Kierownik Produkcji Comarch ERP Enterprise w Polsce. 

Realizując projekty wdrożeń innych systemów Comarch ERP wraz z naszymi klientami, widzimy że gotowe rozwiązania (tak zwane pudełkowe), są najkorzystniejsze dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw – mówi Wojciech Gurgul. – Dla dużych firm konieczna jest kontrola złożonych, specyficznych dla branży procesów, które już są w pewien sposób obsłużone, zwykle zewnętrznym rozwiązaniem. Punktem decydującym na wdrożenie Comarch ERP Enterprise często staje się możliwość przeniesienia wszystkich lub większości aplikacji firmy do jednego, zintegrowanego systemu.

Ponadto, kiedy firma działająca w CEE nagle zauważy potrzebę istnienia kolejnej aplikacji, jest w stanie zbudować ją od zera za pomocą narzędzi deweloperskich dostępnych w systemie, nie czekając na pozwolenie od producenta. Nie można też zapomnieć o bardzo wygodnej możliwości dostosowania interfejsu do codziennych wyzwań pracy każdego użytkownika. Serdecznie zapraszamy do zobaczenia CEE na żywo – zachęca do udziału w webinarze Wojciech Gurgul.

Rejestracja na System Comarch ERP Enterprise.

Źródło: Comarch

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę