Czyściwa przemysłowe do wrażliwych i delikatnych powierzchni

Czyściwa przemysłowe do wrażliwych i delikatnych powierzchni Mewa

Zachowanie odpowiedniego poziomu czystości jest jedną z podstaw utrzymania wysokiej sprawności eksploatacyjnej maszyn i urządzeń. Dlatego tak ważne jest stosowanie czyściw dobrej jakości. Nabiera to szczególnego znaczenia, gdy mówimy o utrzymaniu czystości delikatnych lub wrażliwych powierzchni.

Jednym z najbardziej efektywnych produktów tego typu jest MEWATEX ULTRA – delikatne czyściwo bawełniane przeznaczone do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni szczególnie wrażliwych, a więc wszędzie tam, gdzie istotna jest szczególna jakość czyszczenia oraz uwzględnienie szczególnych właściwości czyszczonej powierzchni, jak np. w elementach mechaniki precyzyjnej, silnikach, a także w dużych turbinach lotniczych o precyzyjnej konstrukcji.  

Powiązane firmy

Czyściwo to jest wykonane z tkaniny bawełnianej o specjalnych właściwościach, które sprawiają, że jest ono nadzwyczaj chłonne i nie pozostawia kłaczków w trakcie czyszczenia powierzchni. Dzięki temu można uzyskać powierzchnię niemal całkowicie pozbawioną pyłu. Czyściwo wchłania także oleje, tłuszcze i farby w przeciągu kilku sekund w ilości dwa i pół razy większej niż samo waży, nie powodując przy tym skapywania kropli danej cieczy.

Firma MEWA w ramach usługi realizuje wszelkie obowiązki wynikające z przepisów o zachowaniu wymogów bezpieczeństwa i ochrony środowiska w odniesieniu do czyściw. Wielokrotne wykorzystania tego samego czyściwa pozwala w znacznym zakresie ograniczyć ilość niebezpiecznych odpadów, bowiem czyściwo może być prane i wykorzystywane do 50 razy. Zastosowanie specjalnie przygotowanej tkaniny bawełnianej zapewnia efektywne czyszczenie lub polerowanie szczególnie wrażliwych powierzchni.

Źródło: MEWA

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę