Dassault Systemes przedstawia 3DExperience.Works

Dassault Systèmes

Firma Dassault Systemes przedstawia 3DExperience.Works, nowe portfolio aplikacji dla przemysłu na platformie 3DExperience. Aplikacje te są dostosowane do potrzeb klientów korzystających z oprogramowania Solidworks oraz małych i średnich firm na całym świecie.

Oprogramowanie 3DExperience.Works to wyjątkowe połączenie współpracy społecznościowej z możliwościami projektowania, symulowania i produkcji ERP w ramach pojedynczego, cyfrowego środowiska, co pozwala rosnącym firmom zwiększać innowacyjność, podnosić wydajność oraz skracać czas reakcji na zmiany rynkowe w dobie przemysłowego renesansu.

Powiązane firmy

Dassault Systemès Sp. z o.o.

Premiera 3DExperience.Works miała miejsce podczas dorocznej konferencji Solidworks World 2019 organizowanej przez Dassault Systemes dla branży związanej z projektowaniem 3D oraz inżynierią. 3DExperience.Works rozszerza intuicyjność i łatwość obsługi, z których słynie oprogramowanie Solidworks wykorzystywane od 25 lat przez miliony użytkowników, do nowej kategorii rozwiązań biznesowych na platformie 3DExperience złożonej z precyzyjnie dopasowanych i uproszczonych aplikacji. Firma Dassault Systèmes zaprojektowała 3DExperience.Works po przejęciu firmy IQMS, której portfolio aplikacji ERP dla producentów średniej wielkości jest obecnie dostępne pod marką Delmiaworks.

Małe i średnie firmy na całym świecie potrzebują rozwiązań cyfrowych, aby się rozwijać, jednak dotychczas trudno było im znaleźć oferty dostosowane do rozmiaru swojego biznesu. Wprowadzając 3DExperience.Works oferujemy im korzystanie z możliwości, jakie daje platforma – mówi Bernard Charles, wiceprezes i dyrektor generalny Dassault Systemes. – Widzimy korzyści, które platforma 3DExperience dała projektantom korzystającym z oprogramowania Solidworks, aby rozszerzyć działalność biznesową. Rodzina produktów 3DExperience.Works obejmuje teraz także aplikacje Delmiaworks przeznaczone dla dużych producentów, które zapewniają pełny wątek cyfrowy dla działalności biznesowej. Platforma 3DExperience stanie się branżowym standardem dla operacji biznesowych tej kategorii firm dzięki dobrze zintegrowanej ofercie obejmującej produkcję i zarządzanie, które są nieskomplikowane, przystępne cenowo i łatwe do wdrożenia.

3DExperience.Works pozwoli małym i średnim firmom wykorzystać zalety platformy 3DExperience, z których dotychczas korzystały głównie największe firmy i innowatorzy na świecie. Są to: wyższej jakości współpraca, wydajność produkcji, zwinność biznesowa oraz zwiększona rola pracowników. Firmy będą mogły realizować cele biznesowe, korzystając z pojedynczego, spójnego środowiska innowacji zamiast złożonej serii rozwiązań punktowych, wymagających przełączania się między aplikacjami i interfejsami. 3DExperience.Works łączy obsługę danych i usprawnia procesy od fazy koncepcyjnej po produkt finalny, zapewniając szablony pulpitów, usługi zarządzane, dostęp do społeczności i grup użytkowników skupionych wokół branży, a także aplikacje dla różnych stanowisk.

Źródło: Dassault Systemes

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę