DataLogger IG i Panel Utrzymania Ruchu z tytułem Produkt Roku

DataLogger IG i Panel Utrzymania Ruchu z tytułem Produkt Rok SEW-Eurodrive

Najnowsze rozwiązania firmy SEW-Eurodrive, które zapewniają skuteczny monitoring procesu i kondycji maszyn, zostały wyróżnione w konkursie Produkt Roku 2021, organizowanym przez miesięcznik „Napędy i Sterowanie”?

Oba rozwiązania z zakresu cyfrowej konserwacji prewencyjnej – Panel Utrzymania Ruchu oraz DataLogger IG – zostały docenione przez komisję konkursową: profesorów Katedry Automatyki i Inżynierii Biomedycznej z AGH w Krakowie. 

Na czym polega wyjątkowość tych produktów? Monitorując tylko wybrane parametry falowników (m.in. poziomy obciążeń, stany wejść/wyjść) czy zbierając dane z czujników na urządzeniach (m.in. drgań czy temperaturę oleju), uzyskamy wystarczające informacje o procesie produkcyjnym i kondycji maszyn, aby podjąć decyzje o działaniach prewencyjnych lub korekcyjnych. 

Powiązane firmy

SEW-Eurodrive Polska Sp. z o.o.

Przemyślany zestaw do monitorowania wielkości elektrycznych i mechanicznych oparty jest o standardowe funkcjonalności „Scope” falowników SEW oraz o autorskie oprogramowanie, przygotowane przez ekspertów SEW-Eurodrive Polska.

Źródło: SEW-Eurodrive

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę