DataLogger IG i Panel Utrzymania Ruchu z tytułem Produkt Roku

DataLogger IG i Panel Utrzymania Ruchu z tytułem Produkt Rok SEW-Eurodrive

Najnowsze rozwiązania firmy SEW-Eurodrive, które zapewniają skuteczny monitoring procesu i kondycji maszyn, zostały wyróżnione w konkursie Produkt Roku 2021, organizowanym przez miesięcznik „Napędy i Sterowanie”?

Oba rozwiązania z zakresu cyfrowej konserwacji prewencyjnej – Panel Utrzymania Ruchu oraz DataLogger IG – zostały docenione przez komisję konkursową: profesorów Katedry Automatyki i Inżynierii Biomedycznej z AGH w Krakowie. 

Na czym polega wyjątkowość tych produktów? Monitorując tylko wybrane parametry falowników (m.in. poziomy obciążeń, stany wejść/wyjść) czy zbierając dane z czujników na urządzeniach (m.in. drgań czy temperaturę oleju), uzyskamy wystarczające informacje o procesie produkcyjnym i kondycji maszyn, aby podjąć decyzje o działaniach prewencyjnych lub korekcyjnych. 

Powiązane firmy

Przemyślany zestaw do monitorowania wielkości elektrycznych i mechanicznych oparty jest o standardowe funkcjonalności „Scope” falowników SEW oraz o autorskie oprogramowanie, przygotowane przez ekspertów SEW-Eurodrive Polska.

Źródło: SEW-Eurodrive

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę