DMG MORI Store: cyfrowy punkt sprzedaży

DMG MORI Store: cyfrowy punkt sprzedaży DMG MORI

Ze względu na masową rozbudowę i ekspansję strategii Digital Architecture First DMG MORI oferuje teraz kompleksowe rozwiązania cyfrowe, wychodząc z jednego źródła dla nowych modeli biznesowych PAYZR w charakterze usługi. Nowy DMG MORI Store wspierany przez Adamos zapewnia klientom miejsce sprzedaży pełnej gamy produktów DMG MORI i dodatkowych usług.

W obszarze opracowanym ze wsparciem ze strony Adamosa użytkownicy znajdą na początku cztery produkty: M1 jako pierwszy oparty na subskrypcji model „Sprzętu jako Usługi” do produkcji obrabiarek, model „Oprogramowania jako Usługi” od ISTOS (planowanie i kontrola), Tulip (platformę niekodowania) i WERKBLIQ (tyczące się konserwacji i zarządzania usługami w chmurze). Wszystkie dodatkowe cyfrowe rozwiązania, aż po modele biznesowe oparte na danych, można konfigurować, personalizować i zamawiać za pomocą zaledwie kilku kliknięć i danych wejściowych.

Powiązane firmy

DMG MORI Polska Sp. z o.o.

Częścią rynku opracowanego wspólnie z Adamos Alliance jest przygotowany pod klienta Adamos Hub, który standaryzuje centralne zarządzanie danymi, aplikacjami, licencjami i użytkownikami, a także etapami pracy. Koncepcja jednokrotnego logowania międzysystemowego jest unikatowa. Użytkownicy mogą wygodnie i bez problemu przełączać się między aplikacjami i wchodzić w interakcje między nimi, a nawet ponad ograniczeniami dostawców. Koncepcja Shop-in-Shop partnerskiej platformy Adamos ma do zaoferowania znacznie więcej. Otwiera drogę użytkownikom ze sklepu DMG MORI Store do wszystkich innych usług Adamos Ecosystem.

Źródło: DMG MORI

 

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę