DMG MORI zaprasza na Open House Pfronten

DMG MORI
Reklama
Reklama

DMG MORI zaprasza na Open House we Pfronten, który kolejny raz stanie się miejscem spotkań i prezentacji innowacyjnych pomysłów i produktów. Na uczestników będzie czekało około 40 najnowcześniejszych obrabiarek oraz wiele różnych rozwiązań z zakresu automatyzacji produkcji.

Dzięki szerokiej gamie przykładowych rozwiązań uczestnik przekona się, jak wygląda nowoczesna produkcja. Podczas zwiedzania fabryki eksperci z przyjemnością pokażą, jak w prosty sposób rozwiązania DMG MORI doskonale się ze sobą łączą.

Reklama

Open House potrwa dwa tygodnie. W terminie od 9 do 13 maja wydarzenie jest kierowane do regionów takich jak: Niemcy, Austria i Szwajcaria, a od 16 do 21 maja do regionów takich jak Europa i grupy międzynarodowe. Zarejestruj się jak najszybciej!

Powiązane firmy

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama