DMG MORI zaprasza na Open House Pfronten

DMG MORI zaprasza na Open House Pfronten DMG MORI

DMG MORI zaprasza na Open House we Pfronten, który kolejny raz stanie się miejscem spotkań i prezentacji innowacyjnych pomysłów i produktów. Na uczestników będzie czekało około 40 najnowcześniejszych obrabiarek oraz wiele różnych rozwiązań z zakresu automatyzacji produkcji.

Dzięki szerokiej gamie przykładowych rozwiązań uczestnik przekona się, jak wygląda nowoczesna produkcja. Podczas zwiedzania fabryki eksperci z przyjemnością pokażą, jak w prosty sposób rozwiązania DMG MORI doskonale się ze sobą łączą.

Powiązane firmy

Open House potrwa dwa tygodnie. W terminie od 9 do 13 maja wydarzenie jest kierowane do regionów takich jak: Niemcy, Austria i Szwajcaria, a od 16 do 21 maja do regionów takich jak Europa i grupy międzynarodowe. Zarejestruj się jak najszybciej!

Źródło: DMG MORI

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę