Drugi piec próżniowy Vector dla światowego producenta systemów wytwarzania energii

Drugi piec próżniowy Vector dla światowego producenta Seco/Warwick

Jednokomorowy, wysokociśnieniowy 2-barowy piec próżniowy do hartowania Vector, zapewnia dodatkowe możliwości w zakresie procesów obróbki cieplnej, w tym spiekania i wyżarzania w wysokiej próżni. Piec został zaprojektowany tak, aby osiągać wysokie poziomy próżni, potrzebne do specjalistycznych zastosowań partnera. Podobne urządzenie producent komponentów jądrowych zamówił w ubiegłym roku.

– Kontynuacja współpracy z tym partnerem jest efektem nie tylko jakości naszych urządzeń, ale także doskonałych relacji. Dużo zainwestowaliśmy we współpracę przy pierwszym projekcie i ta inwestycja naprawdę się opłaciła. Złożenie drugiego zamówienia potwierdziło nie tylko jakość naszego urządzenia, ale także dobrą pracę zespołową i profesjonalną obsługę klienta – powiedział Piotr Zawistowski, dyrektor zarządzający Seco/Vacuum.

Powiązane firmy

SECO/WARWICK S.A.

Piec 2-barowy jest wyposażony w metalową strefę grzejną i wysokopróżniową pompę dyfuzyjną. Jako gaz procesowy wykorzystuje argon. Piec zostanie wyposażony w najnowocześniejszy system sterowania Seco/Warwick. Ten jednokomorowy, poziomy piec próżniowy można dostosować do wielu procesów, więc stanowi on idealną bazę do obsługi wielu specjalistycznych funkcji wymaganych przez klienta. 

Próżniowy piec do obróbki cieplnej Vector jest koniem pociągowym w branży obróbki cieplnej, cieszącym się zaufaniem zarówno producentów mających własne zakłady obróbki cieplnej, jak i hartowni usługowych. Wykonuje szeroki zakres procesów, w tym: hartowanie, odpuszczanie, wyżarzanie, przesycanie, lutowanie twarde, spiekanie, a także nawęglanie niskociśnieniowe. Vector wytwarza czyste, jednolite detale wysokiej jakości z powtarzalną dokładnością i bez utlenienia. Jego wszechstronności dorównuje tylko jego niezawodność.

Źródło: Seco/Warwick

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę