Dzień Przemysłu Kosmicznego Europejskiej Agencji Kosmicznej

PixaBay
Reklama
Reklama

6 grudnia 2016 roku w Warszawie odbędzie się Dzień Przemysłu Kosmicznego Europejskiej Agencji Kosmicznej - ESA Space Industry Day.

Spotkanie z reprezentantami Delegacji Polskiej do Europejskiej Agencji Kosmicznej oraz delegacją z Europejskiej Agencji Kosmicznej będzie poświęcone Programowi Wsparcia Polskiego Przemysłu (Polish Industry Incentive Scheme PLIIS) i możliwościom aplikacji do tego programu.

Reklama

PLIIS jest programem który ma pomóc w podnoszeniu poziomu rozwoju technologii i konkurencyjności polskich przedsiębiorstw. Nabór do niego jest prowadzony w systemie kwartalnym i będzie prowadzony do roku 2017.

Wydarzenie składać się będzie z dwóch części: merytorycznej, która rozpocznie się o godz. 9:00 oraz sesji rozmów bilateralnych podczas których będzie można uzyskać praktyczne porady o tym, jak aplikować.

Reklama

Zgłoszenia do udziału przyjmowane są do 10 listopada 2016 r. do godz. 15.00

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama