Dźwignie zaciskowe Elesa+Ganter

Dźwignie zaciskowe Elesa+Ganter Elesa+Ganter

Dźwignie nastawne i zaciskowe nadają się idealnie do powtarzalnych operacji mocowania, w których kąt obrotu jest ograniczony brakiem miejsca. Oferta Elesa+Ganter obejmuje różne typy dźwigni zaciskowych wykonanych z technopolimeru, metalu, całkowicie ze stali nierdzewnej lub z wkładkami ze stali nierdzewnej.
 

Dostępne są następujące wykonania kolorystyczne dźwigni: w pełni kolorowa lub z kolorowym przyciskiem ułatwiającym rozróżnienie funkcji maszyny, nadająca estetyczny wygląd oraz zapewniająca bezpieczeństwo.

Powiązane firmy

Elesa+Ganter Polska Sp. z o.o.

W tej grupie dostępne są: 

Rękojeści nastawne

Rękojeści i dźwignie nastawne polecamy do zastosowań w miejscach z ograniczoną przestrzenią, w których nie ma miejsca na powtarzalne operacje zaciskania. Nasze dźwignie wyróżnia ergonomiczna konstrukcja. Szczególnej uwadze polecamy serie w wykonaniu higienicznym oraz te wykrywalne wizualnie lub przez detektory metali.

W ofercie znajdują się także rękojeści nastawne w wykonaniu bezpiecznym oraz dźwignie z możliwością wykonania przycisku w różnych kolorach. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Rękojeści dźwigniowe

Rękojeści dźwigniowe nadają się idealne do ciężkich zastosowań, takich jak: maszyny do obróbki metali. Częścią tej grupy są również dźwignie mimośrodowe, wykonane z SUPER-technopolimeru z wkładkami ze stali nierdzewnej, które umożliwiają szybkie i bezpieczne mocowanie.

Dźwignia z systemem regulacji dostępna jest ze specjalnym radełkowanym pierścieniem, który umożliwia regulację siły dokręcania i zablokowanie dźwigni w żądanym położeniu. W ofercie znajdują się rękojeści i dźwignie wykonane z tworzywa, w tym z polimerów, plastiku fenolowego (duroplast), wspomnianego SUPER-technopolimeru, stali, także czernionej, żeliwa i stali nierdzewnej.

Źródło: Elesa+Ganter

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę