Koła ręczne i korby Elesa+Ganter

Koła ręczne i korby Elesa+Ganter Elesa+Ganter

Koła ręczne i uchwyty korbowe to elementy obsługowe o różnych średnicach przeznaczone do użytku m.in. w obrabiarkach i innych urządzeniach. Są dostarczane z uchwytem lub bez, a dostępne są różne ich wzory i materiały, z których są wykonane: technopolimer, duroplast, aluminium lub stal nierdzewna. Ergonomia i oryginalny design tych elementów były nagrodzone w najbardziej prestiżowych międzynarodowych konkursach w dziedzinie wzornictwa przemysłowego.

W tej grupie dostępne są: 

Powiązane firmy

Elesa+Ganter Polska Sp. z o.o.

Koła ręczne wieloramienne

Wieloramienne koła ręczne dostarczane przez Elesa+Ganter wyróżniają się ergonomią i elegancją. Konstrukcja umożliwia łatwą integrację z maszynami i urządzeniami. Elementy te są wykonane z najwyższej jakości materiałów takich jak: duroplast, żeliwo, aluminium, technopolimer oraz stal nierdzewna AISI 316L.

Koła ręczne wykonane ze stali nierdzewnej polecane do zastosowania w środowiskach wymagających odporności na korozję. W ofercie znajdują się koła z rękojeścią składaną, obrotową, a także tłoczone i w wykonaniu bezpiecznym.

Koła ręczne pełne

Koła ręczne pełne polecane są do stosowania m.in. w obrabiarkach, maszynach pakujących, urządzeniach pracujących w przemyśle spożywczym i tekstylnym. Solidny kształt i przemyślana konstrukcja poprawiają bezpieczeństwo pracy operatora.
Wśród dostępnych wariantów znajdują się koła ze składaną rękojeścią lub w wykonaniu bezpiecznym. Na potrzeby rozwiązań bezpiecznych dostępne są także zestawy sprzęgłowe.

Kołowroty

Kołowroty oferowane przez Elesa+Ganter są dostępne w wykonaniach z dwoma, trzema lub czterema ramionami o dużej średnicy (350 mm). Dostępne są także wersje z kolorowymi zaślepkami z gamy ELECOLORS, dzięki którym elementy współgrają kolorystycznie z urządzeniem, w którym są zamontowane.

Kołowroty są wykonane z najwyższej jakości materiałów zapewniających trwałość m.in. z duroplastu, tworzyw konstrukcyjnych oraz stali nierdzewnej.

Źródło: Elesa+Ganter

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę