Eagle Lasers wyróżniony w konkursie Lider Polskiego Biznesu 2023

Eagle Lasers wyróżniony w konkursie Lider Polskiego Biznesu Eagle Lasers

Marcin Ejma, CEO Eagle Lasers, został uhonorowany Diamentem do Złotej Statuetki w Konkursie Lidera Polskiego Biznesu 2023, organizowanym przez Business Centre Club. Nagrodę odebrał Marcin Czajor, Szef Sprzedaży na Polskę.

To wyróżnienie przyznawane jest firmom i przedsiębiorcom, którzy odznaczają się doskonałymi wynikami finansowymi i wyjątkową troską o społeczną odpowiedzialność biznesu.

Nagroda ta stanowi ważny element środowiska biznesowego od 1991 r. W ciągu tych kilkudziesięciu lat konkurs zdobył prestiż i uznanie w środowisku biznesowym.

Powiązane firmy

Eagle Lasers

To dla nas ogromne wyróżnienie i dowód uznania za naszą pracę oraz zaangażowanie w budowanie silnej marki i firmy opartej na społecznej odpowiedzialności. Jesteśmy dumni, że nasza firma została doceniona w tak prestiżowym konkursie – komentuje Marcin Czajor, Szef Sprzedaży na Polskę w firmie Eagle Lasers.

Źródło: Eagle Lasers

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę