Eagle w Barcelonie

Eagle w Barcelonie Eagle

Trasa „Power Your Future Metal Tour 2022” to wydarzenie, podczas którego wycinarka laserowa Eagle iNspire 30 kW podróżuje po Europie i prezentuje swoje możliwości cięcia przed międzynarodową publicznością.

Po udanych występach we Włoszech, Finlandii i w Niemczech najmocniejszy na rynku laser fiber zatrzymał się w Bilbao na 31. edycję BIEMH, dzięki Supraform, oficjalnemu dystrybutorowi Eagle w Hiszpanii. Dla tych, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w targach, firma ma dobrą wiadomość: iNspire 30kW zostanie w Hiszpanii nieco dłużej. Kolejnym przystankiem na mapie Metal Tour jest Barcelona, gdzie maszyna będzie wystawiana od 4 do 16 lipca podczas Dni Otwartych Supraform w ich siedzibie w Gava.

Powiązane firmy

Eagle Lasers

Warto wspomnieć, że oprócz najwyższej mocy dostępnej obecnie na rynku seria iNspire to synonim innowacji z najwyższej półki. Wśród nich znajduje się przyspieszenie 6G, 9-sekundowy zmieniacz palet, lekka trawersa z włókna węglowego, silniki liniowe na wszystkich osiach i wreszcie unikalna głowica tnąca eVa z opatentowaną technologią, która zapewnia czterokrotnie mniej zanieczyszczeń i dziesięciokrotnie rzadszą wymianę szkieł ochronnych. Zdecydowanie warto obejrzeć ją na żywo.
 
– Eagle pojawił się na hiszpańskim rynku i na pewno zagości tutaj na dłużej. Sprzedaż maszyny już podczas BIEMH potwierdziła nasze zaufanie do produktów tej marki. Naprawdę głęboko wierzymy w powodzenie tych maszyn na naszym rodzimym rynku i jesteśmy przekonani, że stanie się on ważnym punktem odniesienia na rynku laserów fiber. Po raz pierwszy tak potężny system cięcia laserem fiber odwiedza Hiszpanię i co ważne, cieszy się dużym zainteresowaniem opinii publicznej – tak Oskar Santiuste, CEO w firmie Supraform, mówił o wejściu marki Eagle na rynek hiszpański.

– Bez wątpienia prezentacja Eagle iNspire 30kW 6G podczas BIEMH 2022 była ogromnym sukcesem, który przekroczył nasze oczekiwania. Liczba odwiedzających i zapytań była tak duża, że jesteśmy pewni, że Dni Otwarte w Barcelonie będą świetną okazją dla wszystkich, którzy nie mieli okazji odwiedzić nas podczas targów, i tych, którzy chcą zobaczyć jeszcze więcej. Zainteresowanie prezentacją maszyny jest tak duże, że zostało już tylko kilka wolnych terminów, które mamy nadzieję zamknąć w najbliższych dniach – powiedział Jose Rios, area sales manager w Supraform.

Źródło: Eagle

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę