Energooszczędnie napędzamy świat – webinar, na którym warto być

Energooszczędnie napędzamy świat – webinar SEW-Eurodrive SEW-Eurodrive

Spotkania i konsultacje on-line cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego SEW-Eurodrive Polska zaprasza na kolejny bezpłatny webinar. 

16 listopada w godzinach 10:00–11:30 ekspert SEW-Eurodrive Polska pokaże, jak energooszczędnie napędzać świat, a także zaprezentuje portfolio produktów w klasie IE5, korzyści i wymierne oszczędności z zastosowania energooszczędnej techniki napędowej, narzędzia efektywności energetycznej i case study z realizacji u klientów.

>>Rejestracja na webinar<<

Powiązane firmy

SEW-Eurodrive Polska Sp. z o.o.

Rejestracja dostępna jest do 15 listopada, do godziny 12:00. Webinar natomiast rozpocznie się o godzinie 10:00 od szybkiego omówienia spraw organizacyjnych i sprawdzenia jakości połączenia. 

Informacje praktyczne

Instrukcję do rejestracji można znaleźć na stronie rejestracji na webinar. Po rejestracji na podany adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie w formie indywidualnego kodu i link do szkolenia „View online event”. Dodatkowo w załączniku będzie znajdował się plik, który umożliwi dodanie tego wydarzenia do kalendarza Outlook.

Szkolenie prowadzone będzie poprzez połączenie Cisco Webex, które można uruchomić z poziomu przeglądarki bez dodatkowego oprogramowania. Link do połączenia Webex zostanie wysłany pod wskazany adres e-mail dzień przed prezentacją z adresu webinar@sew-eurodrive.pl

Po dołączeniu do platformy mikrofony i kamery zostaną wyłączone automatycznie przez prowadzącego w celu podniesienia jakości połączenia. Podczas prezentacji dostępny będzie czat z ekspertem technicznym. Po zakończeniu prezentacji eksperci firmy odpowiedzą na najczęściej zadawane pytania – będzie to również czas na dyskusję. Organizatorzy proszę o przesyłanie pytań na adres: webinar@sew-eurodrive.pl.

Źródło: SEW-Eurodrive

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę