Exide Technologies z tytułem „Dostawcy Roku”

Exide Technologies z tytułem „Dostawcy Roku” Exide Technologies

Exide Technologies otrzymał od spółki Claas – producenta maszyn rolniczych – nagrodę „Dostawca Roku 2020” w kategorii „Jakość”. Jest to odznaczenie potwierdzające najwyższą jakość akumulatorów Exide, wysoki poziom obsługi posprzedażowej oraz udaną współpracę obu firm.

Exide współpracuje ze spółką Claas od ponad 20 lat, dostarczając akumulatory na pierwsze wyposażenie do zaawansowanych maszyn rolniczych, takich jak kombajny czy traktory. Akumulatory dostarczane do fabryk Claas są produkowane w zakładzie Exide w Poznaniu, posiadającym niezbędne homologacje oraz certyfikaty ISO/IATF, będącym bezpośrednim dostawcą również do wielu innych producentów pojazdów. Stamtąd akumulatory trafiają do fabryk spółki Claas w Niemczech, we Francji i w Rosji. Oprócz akumulatorów Exide zapewnia producentowi maszyn rolniczych także usługi posprzedażowe.

Powiązane firmy

EXIDE Technologies S.A.

- Z największą przyjemnością przyznaliśmy Exide tegoroczną nagrodę – mówi Johannes Hohenhorst, przedstawiciel Claas. – Chciałbym podziękować Exide za niezmienną, wysoką jakość ich produktów i usług. Wierzę, że to, co udało się wypracować dzięki naszej współpracy, będzie kontynuowane. Z kolei Michael Geiger, senior vicepresident, sales & marketing w Exide Technologies tłumaczy, że zespół firmy Exide Technologies jest dumny z tego, że jego praca została doceniona. - Jest to efekt zaangażowania i pracy zespołowej pracowników Exide, naszego doświadczenia na rynku, oryginalnego wyposażenia i ugruntowanej kooperacji z Claas - dodaje.

Źródło: Exide Technologies

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę