Fanuc Polska wprowadza cykl spotkań online

Fanuc
Reklama
Reklama

Polski oddział firmy Fanuc, wychodząc naprzeciw nowym wyzwaniom rynku, uruchamia – w oparciu o dostępne kanały komunikacji online – cykl interaktywnych spotkań online, umożliwiający specjalistom technicznym i doradcom w zakresie nowych projektów pozostanie blisko potrzeb klientów.

W ciągu ostatnich dni i tygodni firma Fanuc podjęła szereg kroków zapewniających podtrzymanie działalności operacyjnej, a także zapewnienie klientom najwyższych możliwych standardów obsługi. Jednocześnie uruchomiono procedury zapewniające ochronę zdrowia pracowników, klientów oraz partnerów współpracujących z firmą zarówno na rynku globalnym, jak i na poszczególnych rynkach lokalnych.

Dziś przyszedł czas na kolejne kroki, które umożliwią jeszcze szersze wsparcie klientów w trudnym okresie rozprzestrzeniania się pandemii COVID–19.

Reklama

Współpraca i inwestycja w przyszłość

Fanuc Polska proponuje klientom wspólne wykorzystanie czasu kwarantanny na przygotowanie się na nowe realia rynkowe, w których firmy będą musiały zarówno odrabiać nieuniknione straty, jak i budować swoją nową przyszłość. To doskonała okazja, by poświęcić czas na edukację i zostać ekspertem w zakresie robotyzacji i/ lub automatyzacji w swojej branży.

W ramach cyklu spotkań online, skierowanego zarówno do obecnych, jak i nowych klientów firmy, specjaliści firmy Fanuc Polska będą niezobowiązująco i bezpłatnie dzielić się wiedzą oraz doświadczeniem z zakresu zastosowania robotów przemysłowych i robomaszyn CNC w wybranych procesach produkcji przemysłowej.

Powiązane firmy

Reklama

Roboty – jakość, wydajność i bezpieczeństwo produkcji

Osoby, które zdecydują się na udział w spotkaniu online dotyczącym robotów przemysłowych, zyskają możliwość bezpośredniego dostępu do wiedzy na temat rzeczywistego potencjału robotyzacji.

Wśród zagadnień poruszanych podczas spotkania znajdą się:
• najbardziej inspirujące wdrożenia robotów przemysłowych w wybranych obszarach produkcji
• najważniejsze cechy i kluczowe kryteria doboru robotów przemysłowych do potrzeb produkcji
• informacje techniczne charakteryzujące poszczególne rodziny i modele robotów marki FANUC
• praktyczne aspekty procesu wdrażania robotów do fabryk

>>Zobacz więcej o webinariach Fanuc nt. robotów<<

Robomaszyny – niezawodność i wysoka odporność produkcji

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu online dotyczącym robomaszyn zostaną zaproszone do rozmowy na temat:
• najbardziej inspirujących wdrożeń obrabiarek przemysłowych w wymagających obszarach produkcji, w szczególności w procesach obróbki metali i tworzyw sztucznych
• najważniejszych cech i funkcji oraz kluczowych kryteriów doboru maszyn CNC i aplikacji do potrzeb produkcji
• informacji technicznych charakteryzujących poszczególne modele obrabiarek przemysłowych marki FANUC
• praktycznych aspektów procesu wdrażania maszyn CNC do fabryk

Ponadto, w zależności od indywidualnego zainteresowania rozmówców, doradcy firmy Fanuc Polska z przyjemnością pomogą klientom w procesie odnajdywania miejsc, które wymagają wzrostu jakości, wydajności lub zapewnienia higieny produktu, a także w przygotowaniach do inwestycji w robotyzację lub automatyzację i szacowaniu czasu jej zwrotu.
W trosce o komfort klientów zainteresowanych uczestnictwem w spotkaniach online doradcy FANUC dostosują ich formę do indywidualnych potrzeb i możliwości rozmówców.

Jednocześnie firma Fanuc Polska zapewnia, że pozostaje do dyspozycji klientów w ramach bieżących spraw i operacji. Polski oddział japońskiego producenta zaprasza klientów do kontynuowania dotychczasowej współpracy za pomocą dostępnych środków komunikacji (telefonicznie, e-mailowo, poprzez stronę internetową), a także do wymiany myśli i doświadczeń dotyczących zastosowania technologii Fanuc w produkcji, w ramach planowanych, interaktywnych spotkań online.

Źródło: Fanuc

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama