Fastener Fair Global 2023 – rekordowa edycja wydarzenia

Fastener Fair Global 2023 – rekordowa edycja wydarzenia Fastener Fair

9. edycja Fastener Fair Global odbędzie się w dniach 21-23 marca 2023 r. w Stuttgarcie. Od 2019 r. targi rozrosły się znacząco i obecnie obejmują znacznie wiekszą powierzchnię wystawienniczą. W ten sposób wystawa potwierdza swoją pozycję jako międzynarodowy rynek dla przemysłu elementów złącznych i mocowań.

Ponad 980 wystawców zaprezentuje szeroki asortyment produktów złącznych i mocujących, maszyn, sprzętu, narzędzi i powiązanych usług. Wystawiające się firmy pochodzą z 43 różnych krajów, co potwierdza międzynarodowy zasięg imprezy. Reprezentując globalne firmy, od MŚP po duże międzynarodowe korporacje, wystawcy pochodzą głównie z Niemiec, Włoch, Chin, Tajwanu, Indii, Turcji, Holandii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Francji.

Silny udział wystawców w targach Fastener Fair Global 2023 świadczy o znaczeniu wydarzenia jako kamienia milowego dla sektora elementów złącznych i mocowań na arenie międzynarodowej i służy jako ekonomiczny wskaźnik rozwoju tej branży. Korzystając z wysokich inwestycji w sektorze budowlanym, rosnącego popytu na przemysłowe elementy złączne w branży motoryzacyjnej i lotniczej oraz prognoz dalszego wzrostu w stałym tempie od 2022 do 2030 r., Fastener Fair Global 2023 jest dobrze przygotowany do zaprezentowania innowacji firm z czołówki tej szybko rozwijającej się branży – skomentowała Nicola Hamann, dyrektor zarządzająca RX, organizator wydarzenia.

Co się dzieje na targach

Dla producentów, hurtowników, dystrybutorów i dostawców Fastener Fair Global jest idealnym rynkiem do pozyskiwania i handlu produktami oraz rozwiązaniami we wszystkich obszarach elementów złącznych i technologii mocowania. Targi Fastener Fair Global zapraszają dystrybutorów, dostawców, inżynierów i innych specjalistów branżowych z szerokiego zakresu branż, takich jak budownictwo, motoryzacja, transport, towary elektroniczne i elektryczne, energetyka i wytwarzanie energii oraz wiele innych.

Źródło: Messe Stuttgart 

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę