Tajwańska misja elementów złącznych

Tajwańska misja elementów złącznych TAITRA

W przyszłym tygodniu, w ramach Taiwan Fastener Trade Mission, odbędą się bezpłatne spotkania B2B z 15 tajwańskimi dostawcami z branży elementów złącznych. Będzie to pierwsza od czasu pandemii tajwańska delegacja handlowa w Polsce.

Spotkania w ramach tajwańskiej misji handlowej elementów złącznych odbędą się w hotelu Intercontinental w Warszawie 28 listopada 2022 r. w godzinach 10:00–17:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak obowiązuje weryfikacja zgłoszeń i limit miejsc. Na jedno spotkanie przeznaczone będzie 30 minut.

Na spotkania można się rejestrować:

1. Online – wypełniając formularz zgłoszeniowy

2. Telefonicznie – kontaktując się z biurem TAITRA w Polsce: pawel@taitra.org.tw lub +48 22 370 52 13

>>Zobacz listę tajwańskich firm, które wezmą udział w spotkaniach B2B<<

Organizatorem wydarzenia jest Taiwan Trade Center, Warsaw – polskie przedstawicielstwo Taiwan External Trade Development Council (TAITRA), finansowanej pzez rząd organizacji promującej wymianę handlową Tajwanu z krajami na całym świecie.

Źródło: TAITRA

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę